גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

הכול כתוב

מאת מורן כץ

פורסם ב'מעריב': 21.9.2005
עמוד 2 מתוך 2

כבר עכשיו, עוד בטרם פתחה את הקורס, מגיעים אל קורן הורים עם ציורים של ילדיהם. אימא אחת, למשל, הבחינה שבנה מסתגר ומתנתק וחשה שהיא מאבדת איתו את הקשר. כשהסתכלה במחברת שלו, ראתה ציור של כדור חוצה את גופו שלו.
"אם מגיעים אליי הורים במצוקה, הורים שמוצאים מכתב התאבדות, או מחפשים את הילד שלהם, אני מסתכלת על המכתב ולא לוקחת על זה כסף, זה לא מסחרי מבחינתי, אני מנסה לעזור.
"לפני מספר שנים הגיעה אליי אימא עם חוקר פרטי, כולה חיוורת ונסערת ואמרה שהבת שלה נעלמה והשאירה מכתב התאבדות. המכתב היה בן ארבעה עמודים, שבו נפרדה הבת מכולם.

אלא שהכתב לא שידר רצון להתאבדות אלא ההפך, חיות, אהבה, התלהבות ושמחת חיים. אמרתי להם שאני לוקחת סיכון במה שאני אומרת, אבל הבת שלה לא הולכת להתאבד. זה פשוט לא היה סביר, כי הכתב שלה לא משדר מצוקה. היא אפילו ביקשה מאימא שלה שלא תשכח להוציא את הג'ינס מהמכבסה ולטייל עם הכלב.
חזרה הביתה, ובסופו של דבר באמת התברר שהבת ברחה אל בחור, שחקן שאהבה והעריצה והשאירה רושם כאילו היא הולכת להתאבד כדי שכשהיא תחזור הביתה יסלחו לה".
לדברי קורן, גם אדם שלא מבין דבר בגרפולוגיה יכול להבחין בסימנים שמראים אם הכוונה רצינית או לא. מטרת הקורס היא שהמשתתפים בו יידעו לאבחן מצוקה בעצמם לפני שהם פונים לעזרה.
הקורס של קורן נמשך 12 מפגשים, שעה וחצי כל אחד. הוא מתקיים בחיפה, בתל-אביב, בכרמיאל, בבאר-שבע ובירושלים (המחיר: בין 1,500 ל2,000-שקלים).

למאמר "הכול כתוב" בגרסה הסרוקה >>

<<המאמר "הכול כתוב" לעמוד הקודם          לכתבות נוספות ב"מעריב">>>