גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

ייעוץ אישי

בשלבים שונים בחיים אנו מוצאים את עצמנו ניצבים בצומת דרכים. הדרך שהלכנו בה עד כה, מוכרת וידועה אולם לא תמיד נכונה לנו. לעיתים היא הפכה להיות "נוחה" למרות שאינה נכונה כלל וכלל.

התלבטויות לגבי ההווה והעתיד, הניסיון להבין מי אנחנו באמת, מדוע אנו מגיבים באופן שבו אנו מגיבים, מה מניע אותנו, מה עוצר, מה "תוקע"? מדוע איננו מאושרים? מהיכן נובעת תחושת החסך? מדוע ה"בור" שבתוכנו אינו מתמלא לעולם? איך זה שאנחנו "הורסים" מערכות יחסים ואיננו מצליחים לשמר אותן? למה אני הולך לעבודה בחוסר שביעות רצון? לאיזה תחום אני מוכשרת? איך אוכל לשלב בין התחביבים שלי לעבודה?

אלו הן רק חלק קטן מן השאלות עליהן ניתן לקבל תשובות באמצעות הניתוח הגרפולוגי. מטרת הייעוץ האישי היא לתת מענה על כל השאלות הקטנות והגדולות המציקות לנו ומקשות עלינו לחוש אושר...

ייעוץ אישי כמוהו כעמידה מול מראה מגדילה, שלא תמיד עונה: "את גברתי היפה בכל העיר"... המראה מולה עומד הנועַץ מבליטה את המעלות אך גם את המגרעות, מספרת על התכונות שמקדמות אותנו ועל אלו שעוצרות ובולמות. היא מסבירה ומראה כיצד ואם בכלל ועד כמה אנו מכירים את עצמנו, איך אנו מול אנשים ואיך הם עשויים לראות אותנו, איך אנו חושבים, מעבדים, עובדים. מה מתאים לנו, והיכן נתקל בקושי, איך פותרים את הקשיים שבדרך...

טופס יצירת קשר

הגעתי דרך:

הגרפולוג רואה את הכותב דרך כתבי יד מן ההווה ומן העבר, דרך מבחני ציור ועוד. הוא "מפרק" לגורמים, עושה "סדר" בתוך הנפש, מאוורר מגירות שלא נגענו בהן, מעלה נשכחות (במידת הצורך) ומקבל הצצה גם אל אותם הדברים, התכונות, האיכויות ששכחנו מקיומן, שהדחקנו.

הייעוץ האישי, בהתאם לבקשת הנועַץ, יכול להכיל גם הכוונה מקצועית.

למי מיועד הייעוץ האישי?

למי שמתלבט, מי שחש "עמוס", "מבולבל", "תקוע". למי שרוצה להכיר את עצמו טוב יותר. למי שמקבל החלטה לקחת אחריות על חייו - לשלוט בהם ולנווט אותם ולא לתת לחיים לנווט אותו.

כיצד מתבצע התהליך?

לייעוץ האישי חמישה שלבים שונים:

 1. בדיקה ראשונית של כתב יד לשם קביעת הצעת מחיר - המעוניינים בייעוץ אישי מתבקשים למלא דף חלק בכתיבה ספונטאנית שאינה מועתקת, מוכתבת או מכילה מילים של שירים. לציין שכתב היד מיועד להצעת מחיר לייעוץ אישי, לחתום בסוף הטקסט ולהוסיף את הפרטים הבאים:
  • גיל
  • יד כותבת - ימין או שמאל.
  • מספר טלפון ליצירת קשר
 2. פגישה ראשונה עם הגרפולוג/ית. לפגישה זו רצוי להביא לפחות חמש דוגמאות כתב שונות מהשנים האחרונות. בעזרת הדוגמאות ניתן לראות ולהבין את התהליכים שעבר הנועַץ בשנים האחרונות. במהלך הפגישה מתבקש הנועַץ למלא את הטפסים השונים.
 3. שלב זה הוא שלב העבודה. במהלכו, לפחות שלושה גרפולוגים שונים עובדים על כתב היד. הגרפולוגים הנוספים אינם מקבלים אף פרט מזהה של הכותב/ת כדי לשמור על פרטיות מלאה.
 4. פגישה שנייה עם הגרפולוג/ית. בפגישה זו נערכת שיחה במהלכה הגרפולוג/ית מעביר/ה את הממצאים שעובדו וגובשו במהלך העבודה. חשוב להדגיש: הייעוץ אינו נמסר בכתב. אנו ממליצים להקליט את השיחה.
 5. שלב זה הוא אופציונאלי. במהלך הייעוץ האישי הנועַץ עלול להרגיש "מוצף" במידע. מכיוון שהמוח שלנו נוטה "לשכוח" את מה שפחות נעים ונוח, ההקלטה מאפשרת חזרה על הדברים לשם עיבוד הנתונים. בעקבות כך עשויות לעלות שאלות נוספות אותן ניתן לרכז ולשלוח מייל למכון, במהלך החודש שלאחר הייעוץ.

המעוניינים בייעוץ אישי מוזמנים לשלוח כתב יד בפקס למספר : 04-8551181, לפי סעיף 1.

פרטים נוספים ניתן לקבל בטלפונים:

ת``א: 077-4244450   חיפה: 04-8551180

או באמצעות השארת הפרטים הבאים:

שם פרטי ומשפחה:
דואר אלקטרוני:
מספר טלפון:
מקום לימודים מועדף:
הגעתי דרך:
מיון והשמת כח אדם
ייעוץ בקבלת עובדים וקידומם
קורסים והרצאות
הכוונה מקצועית
אימון אישי באמצעות גרפולוגיה
ייעוץ אישי
ייעוץ זוגי גרפולוגי
סדנת זוגיות
חוות דעת משפטית
 

בנייה, עיצוב, קידום אתרים - גרפונט בע"מ