גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

קורסי העשרה לגרפולוגיה

"חנה קורן מכון לגרפולוגיה" מקיים קורסי גרפולוגיה ברמות שונות ובנושאים שונים. במסגרת קורסי ההעשרה שלנו אנו מתמקדים הן בתחום הגרפולוגיה והן בתחום ציורי הילדים.

בשני התחומים, חשוב להדגיש, מטרת הקורס כשמה כן היא : העשרה. בוגרי הקורסים אינם יכולים להגדיר עצמם כגרפולוגים או כמומחים לניתוח ציורי ילדים אולם הם כן זוכים להצצה די מעמיקה ומאוד מרתקת את עולם הכתבים והציורים ולמעשה – אל העולם של הסובבים אותם ושל עצמם.

כולנו, ללא יוצא מן הכלל, אנשים המורכבים ממגוון רחב ושונה ביותר של אותן הרגשות הבסיסיים. כולנו לעיתים מאופקים ולעיתים מאבדים שליטה, כולנו רוצים להיות נאהבים, כולנו מרגישים מוחמאים כשתשומת הלב מופנית כלפינו ובמידה כזו או אחרת מתקשים לקבל ביקורת.

הילדים שלנו לעיתים שמחים יותר ולעיתים פחות, לעיתים בטוחים יותר ולעיתים פחות, לעיתים חברותיים יותר או פחות.

יחד עם זאת, המינונים השונים של התכונות השונות הם אלו שיוצרים את הגיוון של האישיות. חוויות הילדות שלנו, ההורים שגידלו אותנו, החברים שרכשנו האויבים שיצרנו – כל אלו בעלי השפעה מכרעת, בנוסף למטען הגנטי שלנו ולמראה החיצוני שלנו (כן. גם למראה החיצוני השפעה מכרעת על גיבוש תחושת הערך העצמי והביטחון העצמי), על מי ומה שאנחנו.

במסגרת לימודי ההעשרה נלמד לזהות ביטויים בולטים לעין שקל לראות, קל להבין וניתן להסבירם מבלי להיכנס לדקויות, לעומק וללימודי פסיכולוגיה. במהלך הלימודים התלמידים זוכים ל"ערך מוסף". הם זוכים להצצה אל תוך עולמם ואל תוך עולמם של הילדים שלהם.

אנו מזמינים אתכם לצאת למסע במסגרת אחד או יותר מקורסי ההעשרה שלנו:
טופס יצירת קשר

הגעתי דרך:
מיון והשמת כח אדם
ייעוץ בקבלת עובדים וקידומם
קורסים והרצאות
הכוונה מקצועית
אימון אישי באמצעות גרפולוגיה
ייעוץ אישי
ייעוץ זוגי גרפולוגי
סדנת זוגיות
חוות דעת משפטית
 

בנייה, עיצוב, קידום אתרים - גרפונט בע"מ