גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

ייעוץ זוגי גרפולוגי

הכרתם. התאהבתם. חופה, טבעת, ירח דבש ואחר כך... החיים. מה שהיה חשוב לכם בגיל עשרים, איבד לחלוטין את ערכו או דווקא קיבל משנה תוקף ככל שהתבגרתם. מה שהיה חשוב לבן/בת זוגכם בזמן שהתחתנתם או התחייבתם לזוגיות ארוכת טווח ושנים, השתנה, התפתח או נשאר בדיוק אותו הדבר. הדברים הקטנים שאז נראו לכם חביבים הפכו להיות שובי לב ככל שלמדתם להכיר או שהפכו להיות הדברים הכי מרגיזים שרק אפשר לחשוב עליהם.

במקומה של ההתאהבות באו החברות והאהבה. או נרדמו. או נמוגו.

ייעוץ זוגי הוא מפגש או סדרת מפגשים הבאים לפתור משבר זה בחיי הזוגיות.

מה בעצם קרה לזוגיות שלכם?

כאשר שני אנשים נפגשים, נפגשות למעשה שתי ישויות מורכבות. נפגשות התדמית והמראה החיצוני, נפגשים החלומות והפנטזיות, האנימה והאנימוס, התרבויות, תוצרי חינוך וחוויות.. בקיצור... זה הרבה יותר מסובך ממה שזה נראה בהתחלה. בעיקר בהתחלה, כשמאוהבים.

אחר כך מתחילים להבין שלא תמיד מבינים. מה שנראה לאחד מובן לחלוטין, לשני/ה זה אפילו לא עובר בראש. מה שהיה לא מובן בכלל בהתחלה הופך להיות מובן מאליו בהמשך.

טופס יצירת קשר

הגעתי דרך:

כל אחד מתפתח, גדל, מתבגר, משתנה והשינויים הללו לא תמיד הולכים מתואמים האחד עם השני. במקום ללכת יד ביד, הידיים נכנסות לכיסים. מתנוחת "כפיות" של בטן-גב מסתובבים לגב-גב. מתרבים התסכולים, מתרבות השתיקות, מתרבות התהיות.. "מה בעצם אני עושה כאן?" וגם: "מי זה?.. אני כבר לא מכיר/ה אותו/ה."

הפתרון הקל ביותר הוא פשוט לאפשר את התנומה. זו שמאפשרת לכם להמשיך לחיות ביחד אך לחוד. זו שמרדימה את הרגשות, הכעסים, הצחוק, התסכולים, הציפיות.

פתרון אחר הוא גם "כאילו" פשוט. מרימים ידיים. "שוברים את הכלים ולא משחקים". אורזים מזוודות, מנהלים שיחות קשות, גולשים למגשרים, עורכי דין, מחלקים רכוש, שבתות עם הילדים, הכלב... מי ייקח את הכלב??!

אז מה עושים עם בעיות הזוגיות שלנו?

יש פתרון. הוא לא קל. הוא גם לא תמיד עוזר, בטח לא בדיעבד, אבל הוא אפשרי. בתנאי שמסוגלים לשחזר או רק לזכור את הרגש שחיבר אתכם מלכתחילה, בתנאי שרוצים, לפני שנכנסים לתרדמת סופנית, לפני ששוברים את הכלים ואת המשפחה, לנסות ולהשיב את מה שהיה. לא כמו שהיה. אלא טוב יותר. משופר. משודרג ומתאים למי ולמה שאתם, עכשיו. היום.

מטרת הייעוץ הזוגי, וקיימים סוגים שונים של יועצים וגישות שונות לגישור-פישור-חיבור בין בני זוג, היא לנסות ולהחיות את הרגש, לבחון מחדש את מה שיש, לבחון מחדש האם באמת אתם מוכנים לוותר על הפוטנציאל שהיה, אחרת לא הייתם חוברים לזוגיות, מבלי לבדוק אם אכן מדובר רק בפוטנציאל או שמא, בהבטחה למשהו טוב באמת. כאן. עם מי שכבר איתכם.

ייעוץ זוגי גרפולוגי – התחלה חדשה לזוגיות שלכם

ב"חנה קורן מכון לגרפולוגיה" אנו מציעים לכם ייעוץ זוגי שמסוגל לעשות את מה שלעיתים למטפלים זוגיים לוקח הרבה זמן לעשות.
המומחיות שלנו היא לדעת מי אתם מתוך כתב היד שלכם. כאשר אנו מקבלים כתבי יד של שני בני זוג אנחנו יכולים להבין בדיוק מי ומה כל אחד מכם. מה מניע אתכם, מה מפחיד, מה עוצר, מה מלחיץ, מעודד, נחוץ, מאוס.

אנחנו לומדים להכיר את ה"שפה" שלכם, של כל אחד מכם ואנחנו בעיקר לא צריכים את כל המילים, ההסברים, התירוצים, ההאשמות שיש לכם. אנחנו רואים מעבר. אנחנו יכולים לדעת מדוע, כשהאחד אומר "ירוק", השני שומע "אידיוט!".
אנחנו יכולים להצביע על הבדלי המושגים והתפיסה, הבדלי הגישות, הצרכים שלא נענים או נענים יתר על המידה, הרגישויות השונות וכך הלאה.

ייעוץ זוגי גרפולוגי במכון נעשה בשני שלבים שונים של החיים:

  1. בשלב ההיכרות. כמובן שאף גרפולוג לא יכול להעז, להתיימר ולנבא מידת הצלחה או כישלון של זוגיות כזו או אחרת. יש כאלו שנמשכים לדומה, כאלו שחייבים את השונה וכאלו שרק הלב מדבר שם ולמתבונן מן החוץ זה נראה הזוי ולא הגיוני אבל להם, להם זה מאוד הגיוני.
    בשלב זה מטרת הייעוץ היא לנסות ולהוריד את הזוג המאוהב קצת לקרקע, למציאות. להצביע על הצרכים השונים של בני הזוג, להראות את הנקודות שבהן יכולות להתעורר התנגשויות והן מקור לחיכוכים, במידה ולא יובנו כראוי. לתת "טיפים" לגבי אופן הביטוי והדיבור ולהראות את האדם שמאחורי המסכה, מסכה שקיימת, תמיד, כאשר שניים נפגשים.

  2. השלב השני הוא השלב המאוחר. זה השלב שבו בני הזוג תופסים את עצמם ומודים, בפני עצמם, שאם לא יעשו משהו ועכשיו, הזוגיות שלהם הולכת להתפרק.

בשלב זה ניתן להצביע על כל אותן הנקודות, לחשוף תסכולים, להצביע על חסכים.
כמובן שלא ניתן להתעלם משאר הזוגות. אלו החיים ביחד בהרמוניה יחסית או הרמוניה מאושרת ורוצים להעשיר את עצמם ואת הזוגיות שלהם במפגש מחודש ושונה עם עצמם ובני/בנות זוגם..

שני מפגשי ייעוץ זוגי ב"חנה קורן – מכון לגרפולוגיה" יכולים להוות בסיס מצוין לטיפול אצל מטפל זוגי מוסמך ולקצר את התהליך הראשוני שיכול להיות ארוך מאוד ומוטעה מאוד. הניתוח הגרפולוגי רואה מעבר למילים ולכעס ומאפשר למטפל להתמקד באופן ישיר ומיידי בנקודות הכאובות והבעייתיות.
אנחנו מזמינים אתכם, זוגות בתחילת הדרך, זוגות שרוצים להכיר טוב יותר את הנפש התאומה איתה קשרתם את חייכם וזוגות הנמצאים במשבר, לתת הזדמנות לעצמכם, להווה ולעתיד שלכם.

פרטים נוספים ניתן לקבל בטלפונים:

ת``א: 077-4244450   חיפה: 04-8551180

או באמצעות השארת הפרטים הבאים:

שם פרטי ומשפחה:
דואר אלקטרוני:
מספר טלפון:
מקום מועדף:
הגעתי דרך:

מיון והשמת כח אדם
ייעוץ בקבלת עובדים וקידומם
קורסים והרצאות
הכוונה מקצועית
אימון אישי באמצעות גרפולוגיה
ייעוץ אישי
ייעוץ זוגי גרפולוגי
סדנת זוגיות
חוות דעת משפטית
 

בנייה, עיצוב, קידום אתרים - גרפונט בע"מ