גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

מיון מועמדים לעבודה

פרסום מודעה בעיתון או באינטרנט גורר אחריו פניות ממאות מועמדים. השוק מוצף. מבין מאות הפניות ניתן למצוא מספר לא מבוטל של קורות חיים שאינם מתאימים כלל למשרה המוצעת אך גם, לרוב, מספר לא מבוטל של קורות חיים שכן מתאימים.

עובדה ידועה היא שקורות החיים עוברים היום "שיפוץ", כך גם העובדה שמתוך הדפוס לא ניתן להסיק הרבה. ההנחה הסבירה היא, שאתה, המעביד, מעדיף לראיין 2-3 אנשים איכותיים מאשר עשרות ומאות שאינם מתאימים.

כדי להכיר אדם לעומק ולדעת את מידת התאמתו לתפקיד מסוים, יש לנתח את כתב ידו באופן מקצועי. הבדיקה כוללת עשרות פרמטרים שונים, כל אחד בפני עצמו וכל אחד ביחס לאחרים. יחד עם זאת, לעיתים די בבדיקה קצרה וענינית כדי לדעת שהכותב המסוים אינו עונה כלל על דרישות המעסיק.
לדוגמא, אם אתה מחפש איש מכירות נייד, שמחפש תנועה, גירויים חדשים ללא הרף ואתגרים, לא יתאים לך איש מכירות שמצפה שהעבודה תבוא אליו. איש שזקוק למסגרת מוגדרת או אחד שלא נח לו בתנאים אשר משתנים כל הזמן.

מיון המועמדים באמצעות ניתוח גרפולוגי ראשוני, הינו כלי חיוני, אפקטיבי ויעיל . יותר מעסיקים מבעבר לומדים להכיר את חשיבותו. המיון חוסך זמן, חוסך כסף ובעולם של היום בו זמן=כסף, החיסכון הוא כפול.

טופס יצירת קשר

הגעתי דרך:

כיצד זה עובד?
לאחר שאתה, המעביד, ממיין את קורות החיים שקיבלת ומנפה את אלו שאינם עומדים כלל בדרישות הבסיסיות, כל אחד מהנותרים מתבקש להעביר אלינו כתב יד לשם ניתוח ראשוני.
אנחנו נמיין מתוכם את המועמדים הטובים ביותר ונגיש לאישורך ולשם ראיון את השניים עד עשרה, בהתאם לבקשתך, הטובים והמתאימים ביותר.

דוח מעסיקים, במידה ותבקש, יועבר רק עבור המועמדים הרציניים איתם אתה מעוניין לקדם את התהליך.

מיון, גיוס והשמת בכירים

מיון המועמדים במכון לגרפולוגיה, ייחודי ונבדל מכל חברות ההשמה הקיימת בארץ. אנו משלבים מספר כלי אבחון אשר מעלים את התוקף והמהימנות של תהליך המיון.

התהליך כולל:

  • שתי בדיקות גרפולוגיות. האחת בטרם זומן המועמד (ע"י כתב יד שנשלח למכון) והשנייה ביום הראיון.
  • מבחן אישיותי ייחודי , המספק זוויות נוספות באשר לאופיו ודרכי התנהגותו. המבחן נבדק בהתאם לתיאור המשרה ובמקביל לניתוח כתב היד על ידי גרפולוג.
  • ראיון עומק המבוצע על ידי מאבחנים תעסוקתיים מקצועיים. בתום הראיון, נכתבת חוות דעת מקיפה על המועמד אשר מספקת את כל המידע הדרוש בתהליך קבלת ההחלטה לגביו (כגון: נקודות חוזק, חולשה, סיכום ראיון וניבוי להצלחה בתפקיד).

תהליך המיון גמיש וניתן להתאימו לצרכיכם ולעולם התוכן בו חברתכם פועלת. (כגון שילוב מרכז הערכה למועמדים הסופיים ועוד).

התהליך מאופיין במהירות תגובה ובשמירת סודיות מלאה כלפיכם וכלפי המועמדים.

המכון לגרפולוגיה של חנה קורן, קיים משנת 1976, פעילותינו מתמקדת במיון והשמת כ"א, יעוץ בקבלת עובדים וקידומם, זיהוי והשוואת כתבי יד וחתימות, העברת קורסים והרצאות.

המכון נחשב לאחד ממכוני הגרפולוגיה המובילים בעולם, בין לקוחותינו נמנים מאות לקוחות פרטיים ומוסדיים מישראל ומחו"ל כגון: מוסדות ממשלה, תעשיות ביטחוניות, בנקים, חב' ביטוח ועוד.

נשמח לתאם פגישת היכרות ולעמוד לשירותכם בכל פניה.

מחלקת ההשמה חנה קורן מכון לגרפולוגיה:

בחיפה טלפון: 04-8551180   פקס: 04-8551181
בת"א טלפון: 077-4244450

אי-מייל: jobs@annakoren.co.il

מיון והשמת כח אדם
ייעוץ בקבלת עובדים וקידומם
קורסים והרצאות
הכוונה מקצועית
אימון אישי באמצעות גרפולוגיה
ייעוץ אישי
ייעוץ זוגי גרפולוגי
סדנת זוגיות
חוות דעת משפטית
 

בנייה, עיצוב, קידום אתרים - גרפונט בע"מ