גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

"הוא מטורף אמיתי"

פורסם ב"ידיעות אחרונות": ב-5.8.1990
עמוד 2 מתוך 2

אריה קיזל

"הוא מטורף מקצועי"למאמר "הוא מטורף אמיתי" בגרסה הסרוקה >>

"האיש מושפע מאוד ממצבי רוח. הוא אינו מתכנן את מהלכיו, וגם את אלה שתיכנן לא עשה על שולחן השרטוטים תוך התייעצות עם עוזרים, אלא על-ידי פעולות אינסטקטיביות.
מבחינה זו מדובר כאן במנהיג ספונטני אימתני". חוות הדעת מסכמת כאומרה, שחוסיין הוא "אינטיליגנטי מאוד, חריף מחשבה, פיקח בצורה בולטת וכריזמטי. בכפיפה אתת הוא שנון, חריף ובעל טביעת עין חדה".

- חנה קורן, האם פנו אליך וביקשו אותן לנתח את כתב ידו של סדאם חוסיין?
"אני לא יכולה להתייחס".

- ובכל זאת, פורסם שהמוסד מסר את כתב ידו של חוסיין לגרפולוג.
"אני לא אחראית למה שפורסם".

- האם על סמך כתב-יד אפשר לקבוע שאדם זקוק באשפוז?
"אני מבקשת להניח לי. אני לא מעוניינת להגיב בנושא. תודה".

איך זכו העיראקים במשפט בלונדון בזכות הגרפולוגית הישראלית

לפני מספר שבועות קיבלה הגרפולוגית חנה קורן טלפון מידיד בבריטניה. "בואי לכאן מיד", אמר, "יש כאן משהו חשוב לטיפולך".
הסודיות נשמרת עד רגע הגעתה לבירה הבריטית. כשהגיעה התברר, כי גויסה על-ידי הכוחות הכורדיים, כדי לחלצם ממבוך שאליו נקלעו במשפט שהתנהל באחד מבתי-המשפט בלונדון, שבו נדחתה אמיתותם של מסמכים, שעליהם היה חתום סגן נשיא עיראק, עיזאת איברהים.

הכורדים טענו, כי העיראקים הבטיחו, באמצעות סגן הנשיא, לפצותם ב18- מיליון ליש"ט על "שקט תעשייתי" מצד הכורדים. העיראקים טענו, כי החתימות על המסמכים מזויפות.
מבטה הגרפולוגי של קורן עבר על שורה של מסמכים, שבהם נכתבו סיסמאות לאומניות, וכן "אל תילחמו בנו. יש לנו מספיק צרות מהישראלים ומאריק שרון. אנו רוצים שקט".

לאחר הבדיקה קבעה קורן נחרצות, כי המסמכים שהחזיקו הכורדים הם מזויפים. היא גם קבעה, כי גורם כלשהו השתיל את חתימותיו של סגן נשיא עיראק על המסמכים הכורדים, כדי שייראו אמיתיים. באותה הזדמנות ביצעה ניתוח מעמיק של כתב ידו של סגן נשיא עיראק. היא קבעה שהאדם אינו אינטיליגנטי, וכי הוא מופנם וסגור.
עוד הוסיפה, כי מדובר באדם שאינו נאבק להיות מנהיג, ואולם הוא בעל תחושת אחריות רבה יותר מאשר כוח ממשי. הוא עושה את כל שבידו כדי להוכיח את עצמו לסביבה ולעצמו. מכתב-היד זעקה פרימטיביות, בניגוד למנהיגים אחרים שיש בהם צורך לקידום ולפרסום. בית-המשפט קיבל את קביעתה של הגרפולוגית הישראלית, והעיראקים זכו במשפט.

<< המאמר "הוא מטורף אמיתי" - לעמוד הקודם

לכתבות נוספות בנושא גרפולוגיה ב"ידיעות אחרונות" >>

בנייה, עיצוב, קידום אתרים - גרפונט בע"מ