גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

"תכתבי משהו ואז נראה אם את בהריון"פורסם ב"ידיעות אחרונות": 23.7.1991
עמוד 2 מתוך 2

דבורה נמיר

לא היה קשה: הגרפולוגית איתרה בעיה בחלק העליון של הגוף, קרוב לראש, ורמזה על בעיה בבלוטת-התריס. היה זה אבחון מדויק. קורן: "כשאני מאבחנת בעיה רפואית, אני לא קובעת לנבדק אבחנה, אלא שולחת אותו מיד לרופא, במיוחד אם זו בעיה סמויה, שאינו יודע עליה. זו חובתי".

בדיקה גרפולוגית רגילה מתייחסת לאדם שעומד מאחורי כתב-היד - ברגע כתיבתו.
לצורך אבחון מחלות, יש צורך בהשוואות לכתבי-יד קודמים, מסבירה קורן.

הבדלים בעוצמה ובלחץ הכתיבה, בצורתה, בשעות שונות של היום ובימים השונים. קורן: "כתב-היד הוא צילום רנטגן לא רק של האישיות, הכישורים, החולשות ותכונות האופי, אלא גם של הבריאות. גם של הגוף וגם של הנפש.
זה הוכח כמדע מדויק, גם אם קשה לתת הסבר. מדויק איך הוא פועל".

למאמר "תכתבי משהו ואז נראה אם את בהריון" בגרסה הסרוקה >

תכתבי משהו ואז נראה אם את בהריון

אם יש לכם חשש שלמישהו במשפחה יש בעיות בריאותיות, בדקו את כתב-ידו בעזרת זכוכית מגדלת. חנה קורן ממליצה על כך. להלן כמה הנחיות, למי שאיננו גרפולוג: להצטייד בעט כדורי (לא דיו ולא טוש) ובנייר לבן חלק, ולכתוב 20 שורות על שולחן יציב; הכתיבה חייבת להיות ספונטנית, התוכן לא חשוב. אין להעתיק או לרשום מפי מישהו, כדי שהכתב יהיה תוצאה של חשיב ושל השפעת המוח על היד; לחפש בבית כתבי-יד ישנים, מכתבים או מחברות, להשוואה, גם אם נכתבו על נייר עם שורות; לחפש אם היו עצירות לחלקיקי שנייה, שהותירו חלקים מיזעריים חלשים או בהירים, באותיות שונות. הנקודות ומיקומן מעידות על בעיות בריאותיות, במיוחד אסטמה; חפשו נקודות כהות ש"צצו" בחלקי האותיות, במיוחד המעוגלות, שאינן נקודות לחץ או דיו נוזל. אם תמצאו בכתב-היד נקודה באיזור גוף שידוע לכם שהוא בריא - סימן שמחלה סמוייה מסתתרת בו. לכו לגרפולוג-מומחה לאיבחון מדוייק. אחר כך פנו לרופא מתאים.

<< המאמר "תכתבי משהו ואז נראה אם את בהריון" - לעמוד הקודם


לכתבות נוספות בנושא גרפולוגיה ב"ידיעות אחרונות" >>


בנייה, עיצוב, קידום אתרים - גרפונט בע"מ