גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

גרפולוגיה - חנה קורן

מתאים לי - הכוונה מקצועית באמצעות גרפולוגיה

פורסם ב"תפוז": באוגוסט 2002
עמוד 2 מתוך 2

למאמר"מתאים לי - הכוונה מקצועית באמצעות גרפולוגיה" בגרסה הסרוקה >>

יצירתיות מפותחת- ניתוח כתבי יד של קוראות 'תפוז'

על אף שנ.ק. עדיין בגיל ההתבגרות, כתב היד שלה מעוצב ומסוגנן. כלומר: אישיותה מגובשת יחסית לגילה. את עקשנית מאוד, אינדיבידואליסטית ולא מסוגלת להיות "כמו כולם". נראה כי יש לך אופי מלוכד, את לא מתפשרת על עמדותייך, ושמה לב לכל פרט ופרט. יש לך שפע של רעיונות, אבל גם קושי בהגשמתם (לא מפתיע, בהתחשב בגילך). בנוסף, יש לך נטייה מובהקת לכיוון האמנותי. את בעלת חוש אסתטי מפותח, מקורית מאוד באופן החשיבה, ויש לך צורך ברור "להופיע". חשוב לך להטביע חותם אישי, ובמקביל את זקוקה לתשומת לב ולהתייחסות. קשה לך לשאת התעלמות מנוכחותך, ואת דואגת להשאיר רושם על הסביבה.
גם בכתב היד של ע. יש ביטוי ליצירתיות, אם כי בצורה שונה. כתב ידך עדין ומשדר רגשיות רבה. החוש האסתטי שלך מפותח, ואת זקוקה לסביבה נעימה, נקייה ושקטה. חשוב לך לפעול במרחב, ואת רגישה לפרטיות. ניכר אצלך מאבק בין ההיגיון לבין הרגש, ובין האינטואיציה לבין היכולת האנליטית שלך.
היצירתיות שלך יכולה לבוא לידי ביטוי ביצירה דייקנית ועדינה (פיסול בברזל, למשל, ממש לא יתאים...). הכל צריך להיות אסתטי סביבך, וצריך לאפשר לך לקחת את הזמן ולפעול בקצב שלך. קשה לך להיות במקום תחרותי וסוער, או להתמודד בעימותים, לחצים בתנועה מתמדת, ויש לך צורך לפתור בעיות באופן מיידי או אינטנסיבי.

איך לכתוב לבדיקה גרפולוגית?

רוצים ניתוח גרפולוגי של כתב ידכם? שילחו לנו את כתב היד המקורי (לא צילום ולא פקס) לפי ההוראות הבאות:
כיתבו בעט כדורי ובצורה ספונטנית כ20- שורות, על דף חלק וגדול (פוליו או קוורטו).
הוסיפו את חתימתכם בסוף הטקסט. כיתבו בתנאים נוחים, על גבי שולחן יציב, ועל גבי מצע של מספר דפים חלקים, ללא שורון. הוסיפו פרטים אישיים: מין, גיל, מצב משפחתי, השכלה, מקצוע, באיזו יד אתם כותבים, והאם יש לכם מגבלות פיזיות (כולל משקפיים). את כתב היד שילחו ל"תפוז" גרפולוגיה, SBC, שפע טל 8 תל אביב. חנה קורן תנתח את כתבי היד המעניינים ביותר, והניתוח יפורסם בעיתון בעילום שם.

מתאים לי - הכוונה מקצועית באמצעות גרפולוגיה

<< מאמר "מתאים לי - הכוונה מקצועית באמצעות גרפולוגיה" - לעמוד הקודם

לכתבות נוספות בנושא גרפולוגיה ב"תפוז" >>

בנייה, עיצוב, קידום אתרים - גרפונט בע"מ