גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

 

גרפולוגית חנה קורן: "פחדים, חוסר שקט ודחף להוכיח"

פורסם ב'ידיעות אחרונות': 30.12.2014

בחירות 2015
מה אומר כתב היד של אריה דרעי

מאיר תורג'מן

"הטקסט נראה דחוס ומלא", אומרת חנה קורן, גרפולוגית ומומחית להשוואת מסמכים שניתחה את כתב היד במכתב ההתפטרות שהגיש אריה דרעי למועצת חכמי התורה.

"אין מקום לנשום, שני דפים באותה עוצמה, באותו להט. הבן אדם לא עוצר. בזמן הכתיבה ניכרת תחושת מחנק, גם מהעומס שמוטל עליו. יש בכתיבה קיבעון רעיוני והיצמדות לעקרונות ולדעות קדומות. קשה לו לגלות פתיחות והוא מקובע ברעיונותיו עד לקיבעון מחשבתי, לא מקשיב לאחרים והעומס בתוכו עצום" , היא אומרת.

"בזמן הכתיבה", ממשיכה קורן, "נראה הכותב כמי שמחפש עוגן בים סוער ומטלטל, יש בו הרבה פחדים וחוסר שקט. יש לו דחף חזק להוכיח את עצמו ללא הרף. הוא לא נח לרגע, וכתב היד שלו משקף בצורה ציורית אדם היושב על פתח של הר געש שכל רגע עומד לפרוץ.

"ניכר בו שהוא אדם קפדן ששם לב לפרטים. החתימה שלו גדולה ביחס לכתב, יש לה תת-קו מתחת לשמו, שהוא כותב מאוד גדול וברור. זה משקף אדם שאוהב להיות על במה במרכז".

קורן מוסיפה גם כי ניכר בכותב שהוא מאוד אינטליגנטי. "יחד עם זאת", היא ממשיכה, "ניכר פער ענק בין התפתחות שכלית להתפתחות רגשית. זה יוצא אצלו המון מתח, תחרותיות וניסיון מתמיד להתגבר על חרדות ופחד מדחייה".

 

לכתבות נוספות בנושא גרפולוגיה ב'ידיעות אחרונות' »

 

 

 

לכתבה "גרפולוגית: "פחדים, חוסר שקט ודחף להוכיח" בגרסה הסרוקה »

כתב היד של אריה דרעי

בנייה, עיצוב, קידום אתרים - גרפונט בע"מ