גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

גרפולוגיה - חנה קורן

אפשר לסמוך עלייך

פורסם ב'עולם האישה': בספטמבר 1994


למאמר "אפשר לסמוך עלייך" בגרסה הסרוקה >>

גילה
את בחורה בעלת משמעת פנימית, סבלנות רבה, מסודרת, זהירה מאוד ונוהגת לבטח את צעדייך מראש.
את מבצעת את המוטל עלייך ביסודיות, בשיטתיות ובאחריות. חשוב לך להיות תמיד בסדר ולא לעורר התנגדות. את נמנעת מפריצת מסגרות, או מלקיחת סיכונים מיותרים ומנקיטת יוזמה.
בכל הקשור ליחסי אנוש, התנהגותך עקבית. אפשר לסמוך עלייך. את נעימת הליכות, נאמנה ומסורה, אם כי חשדנית במקצת ושומרת על חומת בטחון בינך לבין הזולת.
חשיבתך שיטתית מסודרת. ניחנת בזכרון חזותי טוב, בכושר ניתוח ובדמיון רב.
מאחר שקשה לך להתמודד עם מצבים הדורשים זריזות או אילתור, כדאי שתצרי לעצמך מסגרת רגועה ומצומצמת בהיקפה. את מעדיפה לתכנן ולהקדים שיקול דעת למעשייך. זאת, כדי להימנע מטעויות או מביקורת הסביבה. את נצמדת לעקרונות מוגדרים ומוכרים, עד כדי עקשנות וחוסר התגשמות תוכניות או אתגרים שלקחת על עצמך.
הכוונה מקצועית:
מאחר שניחנת בכושר ניתוח, חשיבה יסודית, זכרון טוב, שיטתיות, התייחסות לפרטים ותפיסת שלם טובה, המקצוע המתאים לך ביותר הוא כלכלה. כמו כן תוכלי להצטיין בביולוגיה, ספרנות, בלשנות, שפות ותרגום.

יש לך כושר אנליטי

אילנה
התמדה, חריצות נכונות להשקיע מאמצים, זהירות, עקביות ואחריות - אלו רק חלק מן התכונות הטובות המאפיינות את אישיותך.
את בעלת שליטה עצמית מצויינת, מסודרת מאוד, דורשת מעצמך הישגים גבוהים, פרפקציוניסטית ונכונה להשקיע זמן ומאמצים לשם הגשמת מטרותייך.
את ביקורתית מאוד, הן כלפי עצמך והן כלפי הזולת. כתוצאה מכך, את גם שופטת את עצמך על פי אמות מידה גבוהות.

ניחנת בזיכרון מצויין. חשיבתך מסודרת ושיטתית וניכר בך כושר אנליטי. למעשה, בכל מקצוע בו תבחרי - תצליחי. וזאת, בשל המשמעת הלימודית הגבוהה שלך.
את שואפת ליסודיות ולביסוס עובדות ומושגים, ואינך מרפה עד שאת מבינה רעיון ביסודיות. אי לכך, את מתקשה להתגמש, לנפות פרטים תפלים ולהתאים את עצמך לקצב דינמי של אירועים הדורשים אילתור, תמרון, זריזות, החלטה, או עיסוק במספר נושאים בו זמנית.
לכן, כדי שתוכלי לבטא את עצמך ולנצל את תכונותייך, מומלצת מסגרת מצומצמת בהיקפה ומוגדרת, שתאפשר לך לעבוד בקצב האישי שלך. הכוונה מקצועית: אין ספק שתצליחי מאוד אם תלמדי סוציולוגיה, מחשבים, או גרפיקה. כמו כן יתאימו לך הוראת היסטוריה וספרות, או עריכה לשונית.

את זקוקה לקשר עם אנשים

מאירה
את בחורה פרקטית, זריזה ושאפתנית אך חסרה לך הסבלנות להתמיד ולהשקיע את המאמצים הדרושים, כדי להגיע להישגים ולבססם בשטח. במילים אחרות - כל מה שאת רוצה הוא הישגים מהירים ותוצאות מיידיות ככל האפשר.
את זקוקה לקשר עם אנשים, לעבודה אינטנסיבית ומעניינת שיש בה משימות מגוונות ויכולת לעבור מהר ובזריזות מעניין לעניין.
את עקשנית ורוצה לנהל, אך קשה לך לראות את התמונה בשלמותה. יש לך בעיה וקושי לקבל החלטות שקולות ומפוכחות. את עובדת הרבה לפי "תחושות בטן", תכונה שתפריע לך אם תבחרי במקצוע כמו מינהל עסקים. שכן, מאוד קשה לך להיות עניינית ונייטרלית.
הכוונה מקצועית:
התחום המקצועי שיכול מאוד להתאים לך, הוא בכיוון של סוכנת נסיעות או מלווה קבוצות. בשל הפעלתנות שלך והרצון שלך לנהל את העניינים, תחום המלונאות ויחסי הציבור יכול להתאים גם הוא.

גרפולוגית - חנה קורן - אפשר לסמוך עלייךלכתבות נוספות בנושא גרפולוגיה ב'עולם האישה' >>

בנייה, עיצוב, קידום אתרים - גרפונט בע"מ