גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

גרפולוגיה - קטעים מתוכניות טלוויזיה

חנה קורן מתארחת בתוכנית "אודטה" ומדברת על גרפולוגיה והכוונה מקצועית

אודטה: שלום להילה
הילה: שלום אודטה, שלום חנה
אודטה: כן יקירה, רצית לדעת משהו שפציפי?
הילה: כן, רציתי לספר לכם שעוד שבועיים נפתחת ההרשמה לאוניברסיטאות ואני מאוד מאוד בדילמה ורציתי לראות אם חנה מזהה איזה שהוא... איזה שהיא נטייה מובהקת בכתב היד שלי.
אודטה: יפה, בואי תגידי לה, היא הולכת להיות דודה דודה.
חנה קורן: כן, אז קודם כל אני רוצה באמת לציין שלעשות ממש הכוונה מקצועית אי אפשר בנתונים האלה לפי פקס, בסה"כ השקעה של עבודה יחסית קטנה, עושים את זה בשתי פגישות, בחודש, חודש של עבודה של כמה גרפולוגיים, זה לא נעשה, זאת החלטה מאוד חשובה, לקבל החלטה...
אודטה: אבל אם את רואה פה ככה...
חנה קורן: בהנחה שהילה נתנה לי כמה אפשרויות אז אני כן יכולה לייעץ במסגרת אה..מה שיש. הילה, את מאוד מסודרת, מאוד מאורגנת, יש לך חוש אסתטי מפותח, אבל יש אצלך שילוב של קשיים בהחלטה ועקשנות, שאת קומבינציה ממש לא פשוטה. אבל, יחד עם זה, כשאת מחליטה...
אודטה: היא צוחקת, היא מזדהה
חנה קורן: את כבר הולכת עד הסוף.

חנה קורן: שאלת על כמה תחומים, שאלת על ריפוי בעיסוק, אני חושבת שבגלל שיש בך משהו איסטניסטי כזה וריפוי בעיסוק מצריך לפעמים עבודה לא כל כך אסתטית ואני לא חושבת שיהיה לך כל כך נוח, יש בו גם הרבה תובענות. שאלת על עבודה סוציאלית, אותו דבר, אני חושבת שלאורך זמן... את יכולה ... זה לא שאת לא מסוגלת, אבל לאורך זמן זה לא יהיה כל כך מוצלח בשבילך. נשאר לנו קלינאית תקשורת, או מהנדסת תעשייה וניהול. אז לדעתי ושוב, את הרי תעשי בסוף מה שאת רוצה, אני לא רוצה לקחת אחריות על ההחלטות שלך. קלינאית תקשורת, יש בזה משהו יותר ייחודי, שחשוב לך להיות ייחודית ויותר משהו לתת מעצמך, שזה גם חשוב לך, מאשר מהנדסת תעשייה וניהול, אז נראה לי מכל האפשרויות שנתת לי, קלינאית תקשורת הכי מתאים.
אודטה: קלינאית תקשורת לא צריך להכניס יד בפה של האנשים ולהגיד מהלשון פה לשים אה אה אה פה ולא שם.
חנה קורן: זה פחות מאשר להתעסק עם נכים או זקנים, או דברים שאולי...היא כזאת אסתטית ואיסטניסטית, נראה לי שעם ילדים יהיה לה גם יותר צורך לתת וגם את הבהירות הזאת שהיא יכולה להעביר להם, נראה לי שזה יהיה טוב.
אודטה: יפה, אוקי קיבלת תשובה
הילה: אוקי תודה רבה
אודטה: ועכשיו ורד
ורד: שלום אודטה, שלום חנה
אודטה: שלום שלום
חנה קורן: שלום וברכה
חנה קורן: מה רצית לדעת?
ורד: האמת.. יותר ככה כיוונים בעשייה בקרירה, אני עושה משהו בעולם האדמיניסטרטיבי באקדמיה ואני לא תמיד שלמה עם זה. רציתי לשמוע מחנה שהיא כל כך מטיבה לדייק, מה היא רואה בכתב היד שלי.
חנה קורן: כן ורד, אצלך יש שילוב של גישה מאוד פרקטית ומקורית ואינטליגנציה מצוינת וחריפות שכלית ואת מלאת רעיונות והרבה יצירתיות. ככה, שאם אין אפיק של יצירתיות בעבודה שלך לאורך זמן, נראה שאת תהיי די מתוסכלת. את חסרת סבלנות לתהליכים ממושכים, את צריכה משהו עם פרקי זמן קצרים, משהו עם אתגרים, משהו עם ניידות, עם שינויים, את צריכה לבטא את עצמך, את זקוקה לכר פעולה נרחב, לחופש בתחומי יוזמה ואחריות. יש לך גם כשרון דרמטי שנראה לי שכדאי לך לנצל את זה, אם לא בעבודה באיזה שהם קורסים , ללמוד או ללכת לכיוון של משהו שייתן לך אפשרות לבטא את עצמך בצורה דרמטית.
ורד: ז"א שבעצם אדמיניסטרציה היא לא הכיוון שלי?
חנה קורן: אדמיניסטרציה?
ורד: כן, אני שואלת.
חנה קורן: רק אם יש הרבה שינויים, הרבה תנועה, הרבה אתגרים והרבה עניין.
אודטה: לא שבלונית
חנה קורן: כן בדיוק
אודטה: לא עבודה שבלונית
חנה קורן: לא רוטינה
ורד: לא שגרתית
חנה קורן: לא
אודטה: לא שגרתית, כן
ורד: אוקי תודה רבה
חנה קורן: תודה לך
אודטה: אז תודה רבה ותודה חנה ועכשיו... שגב יקירי אני באה אליך...

קטעים נוספים מתוכניות טלויזיה 1 2 3
מאמרים וכתבות באינטרנט
קטעי עיתונות בעברית
קטעי עיתונות באנגלית
קטעי עיתונות בהונגרית
קטעי עיתונות ביוונית
קטעי עיתונות ברוסית
קטעי רדיו
 

בנייה, עיצוב, קידום אתרים - גרפונט בע"מ