גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

ידיעון גרפולוגיה

יוני 2010

ככל חודש אנחנו בודקים מה מאחורינו ומה מלפנינו.

גרפולוגיה - חנה קורן - מכון  לגרפולוגיה

מאחורינו חודש נוסף של עשייה, פעילות והתחדשות. קורס ציורי הילדים שלנו עלה דרגה ונפתח סמסטר המשך, צרפנו גרפולוגית חדשה ותיקה לשורותינו בחיפה, לקחנו חלק בכנס רופאים מוצלח בצפון, השתתפנו במחלוקת סביב נושא הרפואה והגרפולוגיה והצענו את חלקינו: סדנא לאיתור ואבחון מחלות בכתב היד, שתיערך אצלנו במכון בסניף תל אביב ותועבר ע"י חנה שתכניס אותנו לעולם הזה, תשתף בידע שצברה ותיתן כלים אבחוניים.


לפנינו? המשך פעילות. דוחות, ייעוצים, קורסים, עדויות בבתי משפט ובעיקר עוד ועוד למידה. כל יום מזמן לנו אתגרים חדשים וכל יום מעשיר את הידיעות ואת ההבנה שלנו.

שיחת טלפון שניהלתי אתמול עם בחורה שמתעניינת לגבי קורס הגרפולוגיה חידדה שוב את התסכול בתחום האהוב כל כך בו אנו עוסקים. היא ביקשה לדעת אם תוכל לעשות קורס העשרה ולאחריו לעסוק בתחום.

אנחנו יכולים להביע את עמדתנו, להסביר עד כמה נדרש כאן עומק, עד כמה הזהירות והמקצועיות חשובים, עד כמה אנחנו, הגרפולוגים, יכולים להזיק במקום להועיל, עד כמה אנחנו, עם כל השנים וה"קילומטרים" שצברנו עדיין איננו מעיזים להוציא חוות דעת בלי התייעצות נוספת ועדיין, אחרי כל ההסברים וכל המילים השאלה שלה הייתה : "אבל תכל'ס, אין שום סיבה אמיתית שאני לא אוכל לעשות אבחונים, נכון?"

התסכול הזה מצטרף לתסכולים אחרים בתחום. "גרפולוגים" שאין להם הכשרה אך "מרשים לעצמם" להכריז על עצמם ככאלו, גרפולוגים המבקשים פרנסה קלה ומבצעים "ניתוחי עומק מקצועיים" על רגל אחת בקניון, גרפולוגים שאין להם רקע מעמיק בתחומים מסוימים, כמו למשל גרפולוגיה משפטית אך מכריזים על עצמם כ"עדים מומחים" ולעיתים אף מספקים חוות דעת שאינן מקצועיות והגיוניות.

גרפולוגיה - חנה קורן - מכון  לגרפולוגיה

אם כך, תסכול הוא נושא שמעסיק אותנו בימים אלו ועל כן מצורף מאמר על גרפולוגיה ותסכול.

כמו כן, מאמר העוסק בהשתקפות הרגש בגרפולוגיה. במאמר זה תוכלו למצוא דוגמאות כתב מרתקות ומפתיעות של אנשים המוכרים לכולנו ותוכלו לקבל אינפורמציה לגבי האופן בו הגרפולוגיה חושפת את האמת שמאחורי המסכה.


לידיעתכם בחודש יוני יפתחו הקורסים הבאים:

  • גרפולוגיה - חנה קורן - מכון  לגרפולוגיה22/6/10 – קורס משתלמים ת"א
  • גרפולוגיה - חנה קורן - מכון  לגרפולוגיה30/6/10 – קורס מתחילים ת"א. לנרשמים תינתן מלגת לימודים!


חודש נפלא לכולכם,

חנה ודורית.


info@annakoren.co.il

טופס יצירת קשר

הגעתי דרך:

מיון והשמת כח אדם
ייעוץ בקבלת עובדים וקידומם
קורסים והרצאות
הכוונה מקצועית
אימון אישי באמצעות גרפולוגיה
ייעוץ אישי
ייעוץ זוגי גרפולוגי
סדנת זוגיות
חוות דעת משפטית
 

בנייה, עיצוב, קידום אתרים - גרפונט בע"מ