גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

ידיעון גרפולוגיה

פברואר 2010

חודש פברואר, החודש הקצר בשנה נמצא לפנינו. חודש נטול חגים וחופשות, חודש של יום אחר יום בו השגרה היא אולי הדומיננטית ביותר ולצידה, כרגיל, הפתעות והפרעות בלתי צפויות, שיכולות להעלות חיוך או לחלופין, לעורר חששות ומתחים, כל אחד בהתאם למבנה הפנימי, הנפשי שלו.

עבור חלקינו השגרה היא מבורכת. אנחנו יודעים בדיוק מה מצפה לנו, יודעים לאן אנחנו הולכים. הידיעה מקנה מנוחה, ביטחון ושלווה. חלקינו זקוקים לשגרה ברורה, חלקינו זקוקים למסגרת ברורה ושגרתית אך בתוכה לעניין ולאתגר. אחרים רק שומעים את המילה "שגרה" ובטנם מתהפכת.

יחד עם זאת, העולם הרחב, זה שסובב אותנו, "סובל" מהיעדרה של שגרה. רעידת אדמה בהאיטי, שיטפונות, סופות שלגים, חיסולים, משבר כלכלי. בדרום החממות נהרסו, הכבישים "נסעו", מכוניות נתקעו אבל המדבר פרח, מאגרי המים ראו קצת ברכה.

גם היומיום ה"רגיל" של כל אחד מאיתנו יכול לקבל "זעזועים" בלתי צפויים. קמים לעבודה, יוצאים לרכב כדי לגלות שיש פאנצ'ר. רוצים לשלוח את הילד לבית הספר או לגן אבל לילד יש חום. התכנית הבסיסית הופרה, האוטומט נפגע. מה עושים? איך מגיבים?

כל אלו מולידים תגובות כאלו ואחרות אצל כל אחד מאיתנו. כל אחד תופס את השגרה באופן אחר, כל אחד מאיתנו מגיב לשינויים בה באופן שונה ועל מנת לבחון את היחס ואת התגובה אנו מצרפים שתי כתבות שונות:

הראשונה מדברת על השגרה ועל היחס אליה: http://www.annakoren.co.il/stability-and-routine-in-graphology.asp

השנייה מדברת על הפרספקטיבה והפרופורציות, אם בכלל נשמרות, בתגובות שלנו, גם להפרתה של השגרה וגם ביחס לנושאים אחרים - http://www.annakoren.co.il/graphology-perspective-proportions.asp

ברצוננו ליידע ולהזכיר כי הוקם פורום גרפולוגיה המיועד בעיקר עבורכם. כתובת הפורום היא :

http://גרפולוגים.com/

זה המקום להעלות שאלות מקצועיות, להתייעץ לגבי כתבים (ובתנאי שקיים אישור בכתב ידו של הכותב להעלות את הכתב לפורום!), לקבל הבהרות לגבי נושאים שנלמדו וליצור קשרים עם שותפים ללמידה ולעיסוק.

בימים אלו ממש מסתיימות ההרשמות לקורסים הבאים:

  • קורס מתחילים בתל אביב – פתיחה : 9/2.
  • קורס מתחילים חיפה - פתיחה: 15/2.
  • קורס מתקדמים תל אביב – נפתח ב- 2/2. ניתן להצטרף לשיעור השני לאחר מפגש השלמה. למעוניינים - יש לתאם מפגש השלמה ליום שני 8/2/10 או ליום שלישי 9/2/10
  • קורס משתלמים תל אביב – ייפתח במהלך מרץ.
  • סטאז' בוקר תל אביב – פתיחה: 9/2.
  • סטאז' ערב חיפה – פתיחה: 4/3.

כל הקורסים, כולל הסטאז' נערכים בקבוצות קטנות. נותרו מקומות אחרונים.

מספר מקומות מוגבל!!


המשך יום וחודש נפלא,

חנה ודורית

נשמח לשמוע מכם
info@annakoren.co.il

חנה קורן - מכון גרפולוגיה


מיון והשמת כח אדם
ייעוץ בקבלת עובדים וקידומם
קורסים והרצאות
הכוונה מקצועית
אימון אישי באמצעות גרפולוגיה
ייעוץ אישי
ייעוץ זוגי גרפולוגי
סדנת זוגיות
חוות דעת משפטית
 

בנייה, עיצוב, קידום אתרים - גרפונט בע"מ