גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

ציפי שביט

את ציפי שביט ניתן להגיר בכמה מילים: רוח סערה. כדור כספית, מרץ בלתי נדלה. היא תוססת, זריזה, מלאת מרץ וקופצנית.

כתב ידו של ציפי שביט

כתב ידה של ציפי שביט הוא אינטנסיבי, דינאמי, מתקדם, כובש. היא פורצת אל תוך הדף בלי עכבות ומחשבה מקדימה – היעדר שולי הראש והימין, אצה רצה קדימה ומתייחסת אל הדף – אל מרחב המחייה שלה, שהוא גם המשאב וגם המגבלה, באופן שבו היא מתייחסת לחיים: חייבים לנצל כל רגע, ליהנות עד כמה שניתן, לא להתעלם מן המגבלות (אינה מתעלמת משולי השמאל) אך גם לא לתת להם להכתיב לה יותר מידי את המהלכים.

כשהיא כותבת, היא נוכחת. כשהיא נוכחת האנרגיות שלה משתלטות על הסביבה ולא ניתן כמעט לעצור ולרסן אותה.

עם זאת, עם כמה שניתן לראות שישנה כאן התקדמות מהירה ואינטנסיבית – לא ניתן להתעלם מן הביקורת הרבה המופעלת: ריבוי סימני הפיסוק והניקוד, היפוכים למיימין, כתב שנוטה לקטן.

היא מאוד רגישה ורגשנית. מתקשה להישאר אדישה לאנשים, לרגשותיהם ולחוויות העוברות עליהם. ציפי אמפאתית מאוד, לעיתים מאבדת את הגבולות ונותנת לעצמה להישאב אל תוך הכאב או השמחה של האחרים עד כדי כך שהדבר משפיע על עולמה הפנימי ויוצר תנודות במצבי הרוח שלה עצמה.

לצד האינטנסיביות ניכרת אינטליגנציה רגשית וחברתית גבוהה. היא מסוגלת לייצר ולשמר מוטיבציה, גם נוכח תסכולים ויכולה לגלות אמפתיה כלפי האחר. המקומות בהם היא מתקשה יותר הם ויסות מצבי הרוח שלה והיכולת לשלוט בדחפים ולדחות סיפוקים – כאן קצת קשה לה יותר.

למרות כל שמחת החיים, ההתלהבות, האנרגיה הנראית כבלתי נדלית, כתב ידה של ציפי שביט מלמד גם על עבר שאינו מצוי לגמרי ב"עבר" וכי היא עדיין מתמודדת איתו ופונה אל עבר המשאבים הרגשיים שלה כדי למצוא כוחות לשם התקדמות והמשך פעילות.

חשוב לה להפגין נוכחות והיא זקוקה לתשומת לב. קשה להתעלם ממנה ועם זאת, כל הכתיבה שלה מאד גמישה וזורמת. היא מסתגלת בקלות לאנשים ולמצבים חדשים, לא נרתעת ממאמצים ולא מצפה לתשומת לב מבלי להשקיע לשם כך.

הכתיבה של ציפי שביט אינטגרטיבית בעיקרה. ואכן יש בה מידה רבה של אנושיות, כמו גם צורך באנשים סביבה.


לחוות דעת גרפולוגיות נוספות >>

מיון והשמת כח אדם
ייעוץ בקבלת עובדים וקידומם
קורסים והרצאות
הכוונה מקצועית
אימון אישי באמצעות גרפולוגיה
ייעוץ אישי
ייעוץ זוגי גרפולוגי
סדנת זוגיות
חוות דעת משפטית
תנאים לבדיקה גרפולוגית
 

בנייה, עיצוב, קידום אתרים - גרפונט בע"מ