גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

מה אומרת הגרפולוגית

פורסם ב'ידיעות אחרונות': באוגוסט 1993
עמוד 1 מתוך 3

הרעיון

הרעיון נולד לגמרי במקרה. בעקבות הצלחתו של טל בנין בליגה הצרפתית ביקשנו לערוך לו עמוד ברכות בעיתוננו. פנינו לשני מאמנים בכירים, דרור קשטן ומשה סיני, לעוד שבעה משחקני העילית של ישראל, וביקשנום לכתוב לטל פתק ברכה אישי.
מסיבות טכניות לא ראה עמוד הברכות המתוכנן אור ואנו נותרנו עם הפתקים.
קיבלנו את רשות הכותבים, ופנינו אל הגרפולוגית חנה קורן כדי שתתן לנו חוות דעת עליהם. קורן איננה מתמצאת כלל בכדורגל, ואינה מכירה לחלוטין את הכותבים.
חוות הדעת שלה לפניכם. עד כמה הן משקפות את הכותבים תוכלו לשפוט בעצמכם.

חנה קורן

הגרפולוגית חנה קורן, שערכה עבורנו את חוות הדעת המצורפות, היא בעלת שם עולמי במקצועה. היא בעלת תואר בניהול מאוניברסיטת טורו בניו יורק, ובעלת 3 תארים של מוסמך בגרפולוגיה ממוסדות אמריקנים ראשונים במעלה בתחום זה. היא עוסקת במקצוע מ1973, ומנהלת את המכון לגרפולוגיה מעשית שבראשותה כ17 שנה, עם סניפים בסידני ובלונדון. היא מרצה במקצועה במוסדות שונים בעולם ובישראל, וחברה באגודות לגרפולוגיה בבריטניה וארה"ב. בין המוסדות והגופים בארץ שבהם היא מרצה: משרד הביטחון, משטרת ישראל, בזק, תנובה וצים.

קורן כתבה שני ספרים, והיתה מומחית מסמכים מטעם משרד המשפטים, והמוסד לביטוח לאומי בשנים 85-91. היא גם מוזמנת להעיד בבתי משפט מאז 1983, כגרפולוגית ומומחית לכתב יד.
לפני כשנה וחצי הוזמנה קורן ללונדון, כדי לבדוק באופן אישי יומנים שנמצאו לפני כשנתיים, ובהם מתוארים רציחותיו של ג'ק המרטש, שמעסיקים את אנגליה כבר כ100 שנה. היא אף הוזמנה ע"י בנק אנגלי, לעזור לסקוטלנד יארד, בהשוואת כתבי-יד ובדיקת יושר של העובדים, בעקבות מעילה בסדר גודל של מיליוני לירות שטרלינג.

למאמר "מה אומרת הגרפולוגית" בגרסה הסרוקה >>

מה אומרת הגרפולוגית חנה קורן

הפתק של אלי אוחנה

קסם אישי, שאפתנות, מנהיגות, כושר אלתור ותמרון.

שאפתנות חריפה, כושר מנהיגות וקסם אישי מאפיינים את הכותב, הוא בעל תפיסה מהירה, וקולט את המתרחש בזריזות ומגלה טביעת עין חדה וחושים מפותחים. חשובים לו כבוד ויוקרה והוא שואף להנהיג, לתת את הטון ולהטביע "חותם אישי".
הוא משקיע אנרגיה רבה בחתירה להשגת יעדיו ושואף להוכיח את עצמו בהישגים ראוותניים. עם זאת, קשה לו לגלות התחשבות באחרים והוא עלול לפגוע בזולתו בדרכו למטרותיו. ניכרים מתח רב ואי שקט פנימי, אם כי הוא משתדל להפעיל בקרה על תגובותיו ולרסן נטיות אימפולסיבית. האינטליגנציה שלו טובה ופעילותו מבוססת במידה רבה על כושר אלתור ותמרון. הוא מוצא פתרונות מקוריים למצבים לא צפויים, יודע "להסתדר" בכל מצב ולהסתגל לאירועים בשטח, ועם זאת, נלחם על עקרונותיו בעקשנות, מבלי לוותר ולהתפשר.


המאמר "מה אומרת הגרפולוגית" - לעמוד הבא >>