גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

גרפולוגיה - חנה קורן

הכל אהבה


פורסם ב"תפוז": בנובמבר 2002
עמוד 1 מתוך 2

אהבה, זוגיות ומיניות בכתב יד

בחודש שעבר התחלנו לברר כיצד משתקפים בכתב היד סימנים המעידים על תכונות הקשורות בזוגיות ומיניות, ונתנו סימנים בשני טיפוסים שמן הראוי להתרחק מהם: הנוכלים והשתלטנים. החודש, נספר על טיפוסים נוספים, שתוכלו לבחור האם להתקרב אליהם מטעמי נוחות. הדברים מנוסחים בדרך כלל בלשון זכר.

1. הלא – ברור


אצל כותב זה, לעולם לא תדעו היכן אתם עומדים. הוא חמקמק ואי אפשר לעקוב אחריו ואחרי השינויים החלים בו. יש בו חן וקסם אישי, אך בעצם הוא ערמומי. יודע לומר את המילים "הנכונות", לשכנע, להקסים ולתת את ההרגשה שאת/ה הדבר הכי חושב שקרה לו. למעשה, אין הוא מסוגל לאהוב באמת. הרגש שלו לקוי והוא עלול לפגוע בלי להרגיש. הוא כמו כספית: תמיד ממהר, צריך להתחיל או לסיים משהו, ואין לו זמן לתהליכים ממושכים. מן הסתם, קשה למצוא שלווה לצדו של אדם כזה.

2. הווכחן


יש לכם כוח להתחיל כל יום בוויכוח על מזג האוויר, על פוליטיקה או על כל דבר אחר?! אם כן- זה הטיפוס המתאים לכם. וכחן בלתי נלאה, על כל נושא ועם כל אחד, אחד שיודע הכל על כל דבר, ומגלה עקשנות וחוסר גמישות או פשרנות. לצדו תרגישו תמיד כמו במלחמת התשה ולא לאט כולם יתרחקו מכם ותמצאו את עצמכם מבודדים ונטולי חברים. אלה הטיפוסים שכותבים מכתבים למערכת, שמתווכחים גם עם מומחים, ואוחזים בידע כללי נרחב- אך שטחי ברובו.

3. השבלול


כתוב זה מזכיר צב, שהולך עם "בונקר" על הגב. הוא מתגונן באופן קבוע, מתכונן תמיד למהלומה, וכל ניסיון לקיים איתו שיחה נינוחה ייתקל בחומה בצורה. קשה לדובב אותו לנהל איתו שיחה זורמת, הוא פסימי חסר תקנה, מריר וביקורתי, ורוב הזמן מתכנס בעצמו-תוצאה של חוסר בטחון בסיסי ופגיעות בלתי נסבלת.

לכתבה "אהבה, זוגיות ומיניות בכתב יד" בגרסה הסרוקה >>

גרפולוגיה
<< לכתבות נוספות בנושא גרפולוגיה ב"תפוז" כתבה "אהבה, זוגיות ומיניות בכתב יד" לעמוד הבא >>