גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

בכתב היד ניכרת מצוקה בתפיסת הגבריות

פורסם: בפברואר 2003לכותב יש צורך קיצוני להוכיח את גבריותו, ולהתגבר בכך על תסכוליו. הוא לעולם לא ירשה לאף אחד להכתיב לו את מהלכיו.

בכתב ידו של סאדם חוסיין ניכרים כמה מאפיינים חריגים. האזור העליון שלו מתאפיין ב"דגלים" (אותיות בעלות צורה כשל דגל), שיחד עם חסך באזור התחתון מעידים על מצוקה חריפה בתחום המיניות וגבריות ועל עיוות בתפיסת העולם שלו, אומרת הגרפולוגית חנה קורן.
סאדם חוסיין לא הצליח להזדהות עם דמות האב בחייו ויש לו צורך קיצוני להוכיח ללא הרף את הגבריות שלו. ככל שיהיו לו יותר קשיים בתחום המיני, כך הוא יהיה אגרסיבי יותר וינסה בכל כוחו למשוך תשומת לב. תופעה נוספת ומוזרה בכתב ידו היא העדר מרווחים קבועים.
אי אפשר לדעת מתי הרווח הוא בין האותיות ומתי בין המילים. כתב יד, בהיותו כלי להעברת אינפורמציה, חייב לציית לקודים בסיסיים ונרכשים שמקובלים על הכלל(למשל, שכדי להבין את הנקרא יש להקפיד על רווחים בין מילה למילה), אך לא כך הדבר בכתב ידו של השליט העיראקי. הוא פועל על פי הכללים שלו, ללא קשר למקובל ולסביר, ואין סיכוי שהוא ייתן למישהו חיצוני להכתיב לו את הכללים. הוא קיצוני, שתלטן וכל מה שחשוב לו זה למשוך תשומת לב, להוכיח את הגבריות שלו ולהתגבר על ידי כך על תיסכוליו.


לכתבות נוספות בנושא גרפולוגיה ב'ידיעות אחרונות' >>

לכתבה "בכתב היד ניכרת מצוקה בתפיסת הגבריות" בגרסה הסרוקה >>

כתב ידו של סאדם חוסיין