גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה
גרפולוגיה


גרפולוגיה: האתר המחודש של קורן

פורסם: ביולי 2002

www.annakoren.co.il

חנה קורן, הישראלית שהוציאה את הגרפולוגיה מאזור הדמדומים של המיסטיקה, מציגה באתר המחודש שלה גלריה של כתבי- יד, השייכים ל"מפורסמים וידועים לשמצה" (כך, במקור), שכוללת אקזמפלרים מקומיים, כמו מרגל האטום ואנונו, הרוצח רועי חורב, פעיל הימין הקיצוני נועם פדרמן, וגם טיפוסים מן העולם הגדול, כמו סאדאם חוסיין ובן לאדן.
לצד אלה, ממחישה קורן כיצד חתימתו של אדם מעידה יותר מכל דבר אחר על התכונות הדומיננטיות באישיותו, באמצעות איורים ה"מולבשים" על החתימה. חתימתו של סטינג, למשל, ניצבת על צורת הבמה, בחתימתו של בן גוריון דוהר קטר, ובחתימתו של ג'יין מנספילד ומיי וסט יש אותיות דמויות ציצים.
האתר מספק טיפים רבים להבנת כתב ידו של אדם, השרבוטים שהוא יוצר בהיסח הדעת, ונבכי הגרפולוגיה באופן כללי. לצד המידע הכללי מופיע שם תיעוד ארכיוני עצום של קטעי עיתונות בחמש שפות מהארץ ומהעולם, אודות קורן והמכון שלה.
מצד שני, הערה: אם כבר מחדשים את האתר, ראוי היה להוסיף לו מימדים- תוכנות ושירותי און ליין לאבחון עצמי, צ'ט עם הגברת קורן ונציגי המכון, לימודי גרפולוגיה מקוונים ועוד. חבל.לכתבות נוספות בנושא גרפולוגיה ב"ידיעות אחרונות" >>


בנייה, עיצוב, קידום אתרים - גרפונט בע"מ