גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

גרפולוגיה זה עסק רציני

פורסם ב'מעריב'הגרפולוגית חנה קורן המדלגת לאחרונה בין מכון הגרפולוגיה שלה בחיפה; למשרדה בניו-יורק, נמצאת בניו-יורק לשהות קצרה בת שלושה שבועות בענייני משרדה ובעיקר לקראת הוצאתו לאור באנגלית של סיפרה על מדע הגרפולוגיה, חנה שבה לפני ימים ספורים מביקור ביריד הספרים הגדול בניו-אורלינס, שם נערך מסע הפירסום המוקדם לסיפרה. חנה מספרת כי נפגשה ביריד בעשרות אנשי מקצוע. סופרים ומפיצים וכולם כולם התלהבו מהספר., אף השאירו לה דוגמאות מכתב ידם וחתימות ידם. לצורכי ניתוח גרפולוגי כהליכתו. בין השאר חתמו לה ולטר קרונקייט, קריין הטלוויזיה הנודע (לשעבר) השחקנית הידועה, קרול בייקר (בייבי דולן וסלומה פיקאסו בתו של פאבלו פיקאסו ,המוציאה לאור ספר אמנות).

מסע קידום המכירות של סיפרה של חנה שיקרא באנגלית GRAPHOLOGY נמצא בעיצומו. בשיטות אמריקניות כהילכתן וחנה ממש מופתעת (לטובה). כל מיני מפיצים כבר הזמינו כמה מאות עותקים, עוד לפני שראו את הספר. הספר הופיע בינתיים במתכונת מוקטנת.

כנהוג ארה"ב למטרות פרסומת, הוא יצא לאור בספטמבר השנה, כך שיהיה בשוק בזמן לקראת ה"קריסמס" הנוצרי - המועד הקלאסי לרכישת מתנות. המו"לים הם הוצאת מודן הישראלית בשיתוף פעילה עם חברת הבת שלה בארה"ב, הוצאת "אדמה" במנהטן המפיצה היא חברת "פרנק וואטס"

בין השאר רואיינה חנה בניו-אורלינס עיי השבועון היוקרתי ,ביזנס וויק. וירחון הפיננסים החדש והמצליח "מנהטן אינק". .היא מספרת שההתעניינות בנושא. בארה"ב. רבה ביותר וכי היא משתמשת בניסיון הרב אותו רכשה בנושא בישראל, בכדי להביא לידיעתם של הלקוחות הפוטנציאלים בארה"ב את התועלת שבשרותי הגרפולוגיה.

למאמר "גרפולוגיה זה עסק רציני" בגרסה הסרוקה >>

ואם כל זה עוד לא הספיק לכם - אז היא גם פתחה לאחרונה משרד בלונדון, בריטניה, שם יש לה כמה קליינטים טובים מזה מספר שנים, את המשרד בבריטניה ינהל ג'ון אלטרופ ובניו-יורק משתפים אתה פעולה עורך-הדין אלן לואי ומשקיע ישראלי רב מעוף שהחליט להצטרף לעסקיה לאחר שהומלצה בפניו ע"י עו"ד יוסי שפט. הידוע בישראל מהספרים המקצועיים המצויינים שכתב ומפעילותו המשפטית המוצלחת.


לכתבות נוספות בנושא גרפולוגיה ב"מעריב" >>

בנייה, עיצוב, קידום אתרים - גרפונט בע"מ