גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

גרפולוגיה - חנה קורן

גרפולוגית ויועצת כוח אדם

פורסם ב'עולם האישה'ללדת ללא נישואין?

אני רווקה בת 39 ואין לי כרגע קשר קבוע עם גבר. אני מרגישה שזמני אוזל ומתלבטת אם ללדת ילד ללא נישואין. הבעיה שלי – האם לדעתך אוכל לעמוד בלחץ החברתי ובבעיות הנוספות הכרוכות בגידול ילד ללא אב (וללא משפחה תומכת, כי קשה לי להאמין שמשפחתי השמרנית תוכל לקבל עובדה זו בשוויון נפש).

מבחינה כלכלית אני מסודרת ואין לי צורך בעזרה כספית כלשהי, אך האומנם אני בשלה (ואיני מתכוונת לגיל הכרונולוגי) ומוכנה לקחת על עצמי את האחריות הכבדה הזאת? האם הרצון לילד הוא אמיתי או גם הוא נובע מלחץ ומוסכמות שאני כה רגישה להן?

כתב ידיך העכשווי משקף הרבה מאוד מתח, בלבול ואי-שקט. ניכרים שינויים בגודל האותיות, ויש הרבה תיקונים, מחיקות ותוספות, שינויים בזווית הכתיבה, בגודל ואף במהירות. תופעות אלו משקפות מצבי נפש בזמן הכתיבה, ומצביעות על הרגשתיך הכללית בתקופה זו. כתב ידיך הוא הוכחה חותכת לצורך של הגרפולוגים לקבל מספר כתבי יד, מתקופות שונות. מצבך הנוכחי משפיע על הרגשתיך ועל תפקודך, ומאחר שאת נמצאת במצב של סערת רגשות – קשה לנטרל את הרגשתיך היום מהאופי הבסיסי שלך.

לכתבה "ללדת ללא נישואין?" בגרסה הסרוקה >>

גרפולוגיה

כאשר אנו נתקלים בכתב יד כמו שלך, אנו מבקשים כתב יד נוסף מן העבר. על מנת לבדוק האם הבלבול ואי השקט קבועים באופייך או שהם אכן מצב זמני. כתב היד מתחלק לשלושה אזורים עיקריים: אזור עליון – ל,ט,ף,ץ. אזור אמצעי – ב,ח,כ, ואזור תחתון – ן,ך,ק. בכתב ידיך ניכר אזור אמצעי גדול ומלא.

אזור אמצעי מפותח כמו שלך, בכתיבה מהירה ועם קו חם ותנועתי, מלמד על טוב לב, אנושיות, חמימות, חברתיות וצורך בקשר ובחברה. לא מפליא שאת כול-כך זקוקה לילד – כתב ידך שופע אימהות, ונראה לי כי יקשה עלייך מאוד לוותר על הגשמה עצמית זו. נכון שקשה לך לקבל החלטה בהיותך אחראית ותלויה בדעת הסביבה עלייך, אולם כשתעברי את תהליך ההתלמדות ותהיי שלמה עם עצמך ועם החלטותייך, גם המתח יחלוף, ואני משוכנעת שתפקודך בכול שאר התחומים ישתפר.

חשוב לציין שאת אישה עם הרבה כוח, מקץ וכושר הגשמה, ונראה לי שתוכלי להתמודד עם ה"פרויקט". עם זאת, על מנת לחדד לעצמך את שאיפותייך ולעשות לך סדר בראש, רצוי שתפני לפסיכולוג לכמה שיחות יעוץ


לכתבות נוספות בנושא גרפולוגיה ב'עולם האישה' >>


בנייה, עיצוב, קידום אתרים - גרפונט בע"מ