גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

גרפולוגיה - חנה קורן

גרפולוגית ויועצת כוח אדם

השתקפות תת-ההכרה

פורסם ב'עולם האישה': ביוני 1993

אנחנו ממשיכים להתמקד באזורי הכתב. האזור התחתון מלמד על היחס של הכותב לתחום הגשמי –קיומי. הוא משקף את ארציותו של הכותב, ומלמד על התייחסותו לעולם המציאות. בו בזמן ניתן להסיק על יחסו של הכותב לכל הקשור בצרכים הבסיסים – בית, רכוש, אוכל ומין.

האזור התחתון יכול להיות חד ומופשט, בצורת הקווים היורדים כלפי מטה אנכית, או שניתן למצוא אזור תחתון תפוח ומלא כמו בכתב-ידה של דפנה. כותבים בעלי אזור תחתון בולט בצורתו המופשטת יהיו לעיתים קרובות אנשים בעלי נטיות למחקר (בתנאי כמובן שגם שאר הסימנים בכתב מחזקים השערה זו), או לפעמים אנשים בתקופת מעבר שמחפשים עוגן ומנסים לבסס את מעמדם בחברה.

גם תת ההכרה, "האיד", משתקף, באזור התחתון, וככל שאזור זה מלא יותר-יש יותר "חומר" בתת- הכרה, הרבה אמנים, ציירים, פסלים, ארכיטקטים וגרפיקאים מאופיינים במלאות של הכתב כולו, ובמיוחד האזור התחתון.

כתב-ידך, דפנה, די מלא בכל האזורים, אולם האזור התחתון מפותח במיוחד, ולא במקרה את כותבת על תת- ההכרה...

לכתבה "השתקפות תת-ההכרה" בגרסה הסרוקה >>

גרפולוגיה - השתקפות תת-ההכרה

את חשה שפע רגשי ונפשי, אך מתקשה, בינתיים לתעל את האנרגיה שלך בצורה שיטתית ולהעלות את הצרכים הבסיסיים שלך מתת ההכרה להכרה. ניכרת בך יצירתיות רבה, מקוריות וצורך ליצור ולהוכיח את עצמך. ואין ספק כי כל מה שקשור ביצירה מתאים לך. יש לך צורך לבטא את עצמך, והדרך האומנותית נראית מתאימה לך ביותר.

מעבר ליצירתיות שבך, את מאד אינטליגנטית, חשיבתך מקורית ומיוחדת, ניכר אצלך חוש אסתטי ולאחר שתמצאי את הכיוון המדויק, תוכלי להצליח וליהנות בתחום האומנותי-יצירתי.


לכתבות נוספות בנושא גרפולוגיה ב'עולם האישה' >>

בנייה, עיצוב, קידום אתרים - גרפונט בע"מ