גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

גרפולוגית - חנה קורן

גילי לנדאו שלא היכרתם

פורסם ב"זמן הדרום", רשת שוקן: בפברואר 2002


למאמר "גילי לנדאו שלא היכרתם" בגרסה הסרוקה >>

מאמרים בנושא גרפולוגיה

שאפתן ואימפולסיבי

הוא ביקורתי, דורש הרבה מעצמו ומהסובבים אותו, אינו מתפשר על איכות, פרקטי, ישיר מעדיף לייעץ לעצמו ועלול בשל כך להכנס לעימותים חנה קורן מנתחת את כתב היד של גילי לנדאו

לבקשת "זמן הדרום" ניתחה הגרפולוגית חנה קורן, מנהלת המכון לגרפולוגיה חנה קורן, את כתב ידו של המאמן גילי לנדאו:
"להט עשייה, שאפתנות ודחף חזק להוכיח עצמו מאפיינים את הכותב. הוא להוט להישגים ולתוצאות ואינו נרתע ממאמצים. הוא דורש הרבה מעצמו ומהסובבים אותו, אינו מתפשר על איכות ומצפה שגם הסביבה תאמץ את הסטנדרטים הגבוהים שלו.

הוא פועל בשיטת 'הכול או לא כלום', אינו נכון לוויתורים או לשום צורה של בינוניות ועלול להכנס לעימותים בקלות בשל תכונות אלה.
"פעילותו אימפולסיבית, קצרת רוח וסוערת, הוא רגשן מאוד ולא פעם הרגש משתלט על ההיגיון. עם כל האימפולסיביות, הוא ניחן גם בכושר ארגון ותכנון ובפרספקטיבה רחבה. הוא מתכנן לטווח רחוק, אם כי עושה קיצורי דרך על פי הבנתו תוך כדי ההתקדמות. קשה לו להתייעץ והוא מעדיף לקבל החלטות בעצמו, ואף 'להנחית' הוראות ולא לקבל אותן.

הוא עצמאי מאור בפעילותו, שואף לנהל ולקבוע מדיניות, מגלה ביקורתיות חריפה כלפי הסביבה ואינו מסתפק בקיים. שאפתנותו הרבה גורמת לו, לעתים קרובות, לתחרותיות. הוא נחוש בדעתו, לא מוכן לפשרנות ומגלה עקשנות חריפה.

"גישתו פרקטית ועניינית ועם זאת ביקורתית מאוד ולעתים קרובות צינית: הוא לא תמיד מקפיד על גינוני טקס או אדיבות ועלול 'למשוך אש', בשל ישירות רבה וקושי לגלות גישה דיפלומטית.

חשוב לו להצליח והוא מסוגל להתלהב בצורה ילדותית, ובאותה מידה לאבד עניין ו'לנתק מגע' כאשר ציפיותיו אינן מתגשמות, "בתקופת הכתיבה הוא ניצב על 'פרשת דרכים' וכאילו עומד על גחלים... קשה לו לדחות סיפוקים והחלטות, הוא שואף לתוצאות קונקרטיות בשטח 'כאן ועכשיו' ואינו מסתפק בהבטחות, ברוחניות, בפילוסופיה".

לכתבות נוספות בנושא גרפולוגיה ב"רשת שוקן" >>

בנייה, עיצוב, קידום אתרים - גרפונט בע"מ