גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

אהבה בכתב היד - מדריך גרפולוגי לזוגיות טובה

מאת: חנה קורן, הוצאת מודן

חנה קורן - אהבה בכתב היד

לכתבה "אהבה בכתב היד - מדריך גרפולוגי לזוגיות טובה " בגרסה הסרוקה >>


אל מדף ספרי הגרפולוגיה בספרייה שלי שמחתי לצרף ספר נוסף בנושא, שכתבה חנה קורן - "אהבה בכתב היד". זהו ספר חשוב לכל מי שעוסק או מתעניין בגרפולוגיה, והייתי מגדיר אותו כספר המיועד למתקדמים. אין בספר תיאוריות וכל כולו מוקדש לניתוח של כתבי יד שונים חלקם של אנשים מוכרים בארץ ובעולם.

בספר קורן מנסה לענות על דילמות: מהי אותה כימיה שמושכת אותנו לבן הזוג? איך אפשר להבחין בבחירה לא מוצלחת עוד לפני שהסתבכנו? למה אנו חוזרים ובוחרים בבני זוג שלא מתאימים לנו? איזה טיפוסים לא מצליחים להתמזג זה עם זה?

בספר מביאה קורן שימוש חדש בגרפולוגיה. במקום להיכשל שוב ושוב במערכות זוגיות רק משום שבלהט ההתאהבות לא הבחנו בתכונות האופי של בן הזוג שלנו, היא מציעה להקדים תרופה למכה.

בחינה של כתב ידו של בן הזוג (הנוכחי או המיועד) תציג בפנינו את תכונותיו, ואולי בעקבות גילוין מבעוד מועד ישתנה יחסנו אליו. כמו כן, נוכל לבדוק אלו מהתכונות שלנו הן בעייתיות ביצירת קשר זוגי, וכך לפתוח לנו פתח תקווה לדרכי טיפול בבעיות.

ניתוח כתבי היד השונים מתמקדים בתכונות אישיות שונות, ואין בספר כל אזכור לנושא המיניות ולסימני הכתב המתייחסים לנושא חשוב זה (כמו ניתוח האות "ס" ו "ע" המופיע בהרחבה בספרים אחרים).

אריק בלום

פורסם בירחון "חיים אחרים" בנובמבר 2011 בעמוד 84

לכתבות נוספות בנושא גרפולוגיה בעיתונים שונים >>