גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

רפי גינת

במשך שנים הוא ממלא את המרקע בתכניות תחקירים שונות.

חוקר פשעים, חושף שחיתויות ובימים אלו מספר לנו את מה שאולי חשוב לשמוע אבל גם מתסכל ביותר: "מה נשאר לנו לאכול, רפי, אחרי החשיפות שלך?" עד היום למרות שעברו הרבה שנים לא שכחנו אתת החומוס עם הקוליפורמים והנה העיסוק באוכל המזוהם שב אלינו למרקע.

ננסה להבין מה מניע את התחקירן הבלתי נלאה דרך כתב היד שלו.

בסוף המאמר הכתב המלא.

כתב ידו של רפי גינת

כתב ידו של רפי גינת הוא כתב המשלב מחקר אנליטי וחדות אבחנה לפרטים טביעת עין חדה, חריפות שכלית וחשיבה עצמאית ומקורית.

מצד אחד, כתב קטן, אזור תחתון מפותח, כתב מופרד ופרוד, היפוכים למיימין. ומצד שני: נוקשות בלתי מתפשרת, חתירה למטרה וצורך להגן על דעותיו בכל מחיר – קו שלעיתים מעט גמיש אך לרוב נחרץ, דעתן ובעל מאפיינים נוקשים. הליכה מתחילת הדף ועד סופו מבלי להשאיר שוליים, יחד עם לחץ חזק, זויות וקו חד, "כובשים" את הדף.

למעשה מתקיים כאן שילוב של טיפוס אנאלי יחד עם טיפוס פאלי. שילוב זה, שבמקרה שלפנינו הוא כל כך מובהק, מלמד על אדם שחשוב לו להרשים, להשפיע, לקבוע את הטון, להפגין בטחון ולכבוש. הוא עושה זאת באמצעות רכישת ידע , עמקנות ויסודיות.

ואכן, ההתפרסות על הדף והנוכחות הבלתי מעורערת, הלחץ החזק, האזור התחתון הדומיננטי והשורות היורדות מעט, בשילוב עם אות ראשונה גדולה הם האלמנטים הפאליים המסבירים גם את הצורך של רפי גינת להראות ולהטביע "חותם אישי" לא רק לכבוש.

את הנראות שלו הוא מדגיש לא רק באמצעות נוכחות אלא תוך כדי הדגשת הפן החזק שלו – אינטלקטואל, וידע – שימו לב לאל הנמיכות המובהקות מהאזור העליון, כמו אומרות – אני חייב לגייס ידע מהעולם של האינטלקטואל (אזור עליון של הכתב) ולהפריד היגיון מהרגש בזמן העבודה הזו – הקטנת אזור האמצע, שלדיות הכתב, זוויות כתחליף לקערות ורווחים גדולים בין שורות.

כלפי חוץ הוא מפגין יחס ענייני ולבבי גם יחד ומסווה רגישות גבוהה. הוא יוצר קשרים נעימים וקורקטיים, מגלה רגישות רבה לאחרים אך הוא ישיר, חד לשון ואינו מקפיד תמיד על טאקט.

כתב ידו של רפי גינת

לחוות דעת גרפולוגיות נוספות >>

מיון והשמת כח אדם
ייעוץ בקבלת עובדים וקידומם
קורסים והרצאות
הכוונה מקצועית
אימון אישי באמצעות גרפולוגיה
ייעוץ אישי
ייעוץ זוגי גרפולוגי
סדנת זוגיות
חוות דעת משפטית
תנאים לבדיקה גרפולוגית
 

בנייה, עיצוב, קידום אתרים - גרפונט בע"מ