גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

ידיעון גרפולוגיה

מאי 2009

ביום שבת האחרון, ה- 30/4, התקיים בלונדון כנס גרפולוגיה של B.I.G בו חנה קורן העבירה שתי הרצאות לחברי האגודה.

נושא ההרצאה הראשונה היה גרפולוגיה משפטית. במהלך הרצאה זו הובאו בפני חברי האגודה כללי העבודה המנחים בזמן עבודה על תיקים משפטיים תוך כדי הדגמות מרתקות של תיקים משפטיים בהם חנה נתנה עדות כעדה מומחית בבתי משפט בארץ ובחו"ל.

בהרצאה השנייה למדו חברי האגודה את מבחן הווארטג, שרובם, להפתעתנו, לא הכירו כלל. ההרצאה הייתה מעניינת ומשעשעת והבריטים ה"יבשים" וה"אדיבים" התגלו במלוא הדרם החביב, חמים, מצחקק וילדותי משהו, כדרכם של רבים אחרים הלומדים את הווארטג תוך כדי התבוננות בפאר יצירת כפיהם.

קבלת הפנים החמה לה זכינו באגודה הבריטית והאירוח המדהים והנדיב לו זכינו מאחד מלקוחותינו הגדולים בלונדון, הפכו את הביקור בלונדון לחוויה בלתי נשכחת.

במהלך הביקור מצאנו את עצמינו משוחחות על נושאים רבים ובניהם גם על קבלת החלטות בכל הקשור לפן האישי, זוגי, משפחתי, חברתי. נושא זה הותקף על ידינו מכיוונים שונים במהלך הימים האלו ולכן חשבנו להעלות אותו לכאן.

קבלת החלטות היא עניין פעוט וחסר חשיבות עבור האחד, אך מקור לייסורים ולבטים עבור האחר. יש מי מאתינו שמקבלים החלטות קטנות מבלי לחשוב פעמיים, לגבי גדולות יותר מתלבטים, מתייעצים או פשוט - נמנעים.

אחדים, מייד לאחר קבלת ההחלטה פונים לביצוע. חלקם מביטים לאחור תוהים, מתייסרים וחלקם שועטים קדימה – ההחלטה התקבלה. בוצע. הלאה.

אחרים צריכים להחליט האם אומנם ההחלטה שהתקבלה – נכונה. ואם כן – האם זה הזמן? ואם זה הזמן – אז איך? ואם כבר איך – אז מה יקרה? ואם כבר מה יקרה – אז אולי כדאי לסגת....

החלטה דורשת שינוי. שינוי דורש התמודדות. התמודדות דורשת מאמץ. בכל מקרה, החלטות גדולות הן החלטות שיכולות לגרום לנו לצאת מ"אזור הנוחות" שלנו. הן עשויות לחולל שינויים מהותיים בחיינו. הן עשויות גם לא.

להמשך המאמר על קבלת החלטות הקליקו: http://www.annakoren.co.il/decisions-based-on-graphology.asp.

נשאר מספר מקומות מצומצם לערב הפתוח בת"א בנושא גרפולוגיה. להרשמה התקשרו בהקדם למיכל – 04-8551180

נשמח לשמוע מכם בכל נושא.

חנה ודורית


info@annakoren.co.il

חנה קורן - מכון גרפולוגיה

מיון והשמת כח אדם
ייעוץ בקבלת עובדים וקידומם
קורסים והרצאות
הכוונה מקצועית
אימון אישי באמצעות גרפולוגיה
ייעוץ אישי
ייעוץ זוגי גרפולוגי
סדנת זוגיות
חוות דעת משפטית
 

בנייה, עיצוב, קידום אתרים - גרפונט בע"מ