גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

קאוצ'ינג גרפולוגי

מחפש/ת עבודה?

התסריט הבא הוא למעשה המציאות של התקופה הזו:

אתה מובטל, מחפש שעות באינטרנט, שולח עשרות, מאות קורות חיים, יושב ומחכה לטלפון, מגיע לראיונות עבודה, למרכזי ההערכה, נלחם לבלוט בין 70 או 700 מועמדים אחרים, מרגיש שזה אצלך ביד ומגלה שזה זלג בין האצבעות, מקבל שוב ושוב תשובה מנומסת של "תודה, אבל לא תודה" או התעלמות מוחלטת...

ואתה יודע. אתה יודע שאם המצב היה מעט שונה, אם היית פחות נלחץ, או אם היו פחות מועמדים, או אם המראיין היה מעט יותר קשוב - הוא היה רואה אותך. רואה אותך באמת ומעניק את המשרה המיוחלת – לך. לא לאחרים.

אתה יודע שאולי אין לך את אותם התארים או את אותו הניסיון על הנייר אבל אתה יודע מי אתה ומה אתה יכול לתרום.

פספוס. החמצה. תסכול. ייאוש... כל אלו יכולים לתקוף או אולי כבר תקפו ועכשיו יש לך בדיוק שלוש אפשרויות:

לוותר. להרים ידיים, לפול את תהומות הייאוש, לרחם על עצמך, להאשים את העולם שלא רואה אותך ולא מבין אותך.

או,

להמשיך במרוץ העכברים, להמשיך את מה שעשית עד היום, בדרך שעשית עד היום ולקוות שהתוצאה תהיה שונה,

או,

לעשות אחרת.

אומרים ששיגעון נמדד פעמים רבות בעשייה חוזרת ונשנית של אותה הפעולה, באותו האופן, מתוך תקווה שהתוצאה תהיה שונה.

אם בחרת באפשרות השלישית עומדות בפנייך המון אפשרויות. המון מכונים מסוגים כאלו ואחרים, פסיכולוגיים תעסוקתיים, "סתם" מומחים.. כל אלו מציעים לך עזרה. רוצים ללמד אותך כיצד להתלבש, איך "לשדר" ביטחון, מלמדים אותך לדקלם את "התכונות הטובות שלי.." וגם את "והשליליות הן..."

חלקם עושים עבודה מקצועית וטובה באמת. חלקם מלמדים אותך להיות מי שאתה לא.

אז מה, בעצם, אנחנו מציעים ובמה אנחנו שונים?

ב"חנה קורן – מכון לגרפולוגיה" צברנו ניסיון רב של שנים ארוכות (כבר מעל לשני עשורים) בכל הקשור להשמה מצד אחד ולהכוונות מקצועיות מצד שני.

אנחנו עובדים באופן שוטף מול מעסיקים שמחפשים את האדם המתאים ביותר לתפקיד. מסייעים במיונים של המועמדים, בראיונות העבודה ובעיקר במחקר של כתבי יד לשם כתיבת חוות דעת למעסיק. חוות דעת שפעמים רבות עושות בדיוק את מה שהן אמורות לעשות: חושפות את האמת מאחורי ההצגה. חושפות את הפער שבין המילים לבין המהות, בין הרושם שנוצר אצל המראיין לבין האמת שתצא לאור בשלבים מאוחרים יותר.

אנחנו גם עובדים שנים רבות עם אנשים המגיעים לשלב בחיים בו הם מבינים כי הגיע הזמן לערוך שינוי, או לקבל החלטה ולמצוא את העיסוק המתאים להם, זה שאינו כולל רק "ללכת לעבודה ולהתפרנס" אלא זה שמכיל בתוכו את העבודה, הפרנסה, ההנאה והמיצוי העצמי.

הניסיון שלנו מלמד, בין היתר, שהרבה מאוד אנשים מטפסים על ההר הלא נכון ורצים במרוץ הלא נכון, בעיקר בשל היעדר מודעות ליכולות האמיתיות שלהם. רבים מאיתנו גדלים כשבתוכנו צרובות אימרות מעודדות או מגמדות שלא בצדק. רבים מאיתנו לא מודעים לפרופורציה ולמשקל הנכון של האיכויות ושל המגבלות שלנו.

את כלו אלו, את המודעות העצמית השגויה, את דפוסי ההתנהגות והפעולה השגויים והמבוססים על תובנות לא נכונות או לא מדויקות, את אלו אתה מביא איתך לראיון העבודה. הם אלו שבמידה רבה עשויים להיות הגורמים המשמעותיים בכישלון בראיונות העבודה.

בין היתר, אנחנו גם יודעים שבדרך כלל, אלו שבולטים בראיונות, בולטים לא בזכות הרזומה שלהם או המראה שלהם, אלא דווקא בזכות הכנות שהם מביאים והחיבור לכוחות וליכולות האישיות שלהם. הם מביאים עוצמה. הם מביאים אותם, את עצמם.

כאן בדיוק אנחנו יכולים לעזור.

אנחנו מציעים לך תהליך מורכב אך קצר, לא תמיד פשוט אבל יעיל. אנחנו מציעים לך להגיע אלינו לפגישה מול גרפולוג מוסמך ובעל ניסיון בהשמה ובאימון.

התהליך כולל אבחון מעמיק ומקיף של כתב ידך ולמעשה – של אישיותך. הוא כולל חשיפת כל הממצאים, המחמיאים יותר וגם אלו שפחות. בין פגישה אחת לשלוש, בהתאם לצורך ובמהלכן, יצירת חיבור מחודש בינך לבין האני האמיתי שלך, בינך לבין כוחותייך וחולשותייך, חיבור שבעקבותיו נוכל לבחון ביחד, מחדש, את המטרות שהצבת לעצמך ואת האופן שבו נהגת לנסות להשיגן.

מטרת המפגשים היא למקם אותך על המסלול הנכון, להציב את המטרה הריאלית וללמד אותך את הדרך הנכונה לך להגיע למטרה המיועדת.

אנחנו לא נוכל להעלים את 70 או 700 המועמדים הנוספים, אנחנו גם לא נוכל לסנן את המועמדים כך שיגיעו אלו שנראים פחות טוב או שהם בעלי רזומה פחות מרשים. אבל אנחנו בהחלט נוכל להביא אותך לנקודת פתיחה מחודשת, אחרת, עוצמתית ובטוחה יותר.

נשמח לעמוד לשרותך ולסייע בזמן זה של קושי.

בוא והפוך משבר להזדמנות קושי לאתגר.

אנחנו במרחק שיחת טלפון אחת קטנה....


מאמרים נוספים בנושא גרפולוגיה >>


מיון והשמת כח אדם
ייעוץ בקבלת עובדים וקידומם
קורסים והרצאות
הכוונה מקצועית
אימון אישי באמצעות גרפולוגיה
ייעוץ אישי
ייעוץ זוגי גרפולוגי
סדנת זוגיות
חוות דעת משפטית
 

בנייה, עיצוב, קידום אתרים - גרפונט בע"מ