גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן

חיפה: 04-8551180
ת"א: 077-4244450

info@annakoren.co.il
גרפולוגיה - מכון לגרפולוגיה חנה קורן
גרפולוגיה   גרפולוגיה-חנה-קורן   graphology - גרפולוגיה

מאמרים בנושא גרפולוגיה

ברכות לטיפוסי לה-סן לעשור החדש

E,A,S – התשוקתי:

בחייך היומיומיים אתה מכוון למטרה ואינך מרפה עד שהנך משיג את יעדיך. אתה אסרטיבי, מוביל ופרוייקטור אמיתי. אנו מאחלים לך כי בעשור הקרוב תזכור גם מידי פעם להרפות וליהנות מהדרך, להתגמש מידי פעם ולקבל ביתר סלחנות והבנה את הסטיות מהתכניות, את הסובבים אותך, גם אם אינם מספיק "חכמים" או ממוקדים.

E,A,P – הכולרי:

החברות, הנתינה, הפתיחות וכל הקשור למערכות היחסים עם הסובבים אותך חשובים לך עד אין ערוך. אנו מאחלים לך כי בעשור הקרוב תדע לפתח את אותה מערכת היחסים גם עם עצמך ותעניק לך את המשקל הראוי, את תשומת הלב, את הזכאות להיות ייחודי ובעל דעות עצמאיות, גם אם אינן תואמות תמיד את דעתם של השאר.

E,nA,S - הסנטימנטאלי:

העבר על כל שהתרחש בו, היכולת לנתח, לזכור וללמוד ממנו, הרגשות העמוקים.. כל אלו מעניקים לך עושר פנימי ותובנות אך גם מקשים עלייך לראות את המתרחש היום ומרוב מחשבות אתה שוכח כי עוצמתן של הרגשות נובעת יותר מעיסוק יתר במה שהיה ולא בעקבות מה שבאמת היה שם... נאחל לך מעט יותר בהירות ושלווה לעשור הקרוב ויכולת ליהנות גם מההווה.

E,nE,P – העיצבי:

הנאה, ריגושים, התחלות חדשות, גיוונים ואושר.. כמעט כמו גן שעשועים בעל מתקנים חדשים ומפתיעים מידי יום. האם זהו אושר או רק אשליה הנוצרת מכך שאינך מרשה לעצמך להישאר רק עוד רגע, גם במקומות שאינם תמיד נעימים או שדורשים מעט מחויבות? נאחל לך שהעשור הקרוב ילמד אותך שהתחייבויות הן אינם בהכרח בית כלא ותקבל מעט, לא "יותר מידי", סבלנות ושקט פנימי.

nE,A,S – הפלגמטי:

סדר, ארגון, מחויבות, אחריות, מיקוד ואיפוק. מתנות נפלאות המקדמות אותך באופן עקבי ונאות אל עבר המטרות תוך עמידה בכל התחייבות ומילה שנתת. נאחל לך שבעשור הקרוב תלמד לדבר גם את שפתו של הלב ותדע להתחבר גם אל מה שאתה רוצה ומרגיש ולא רק אל מה שאתה צריך וחייב.

nE,A,P – הסנגוויני:

קור רוח, חשיבה ערנית, ממוקדת ועניינית, היכולת לזהות הזדמנויות ולהתקדם אליהן, כל אלו מאפשרים לך להתקדם באופן יעיל, ללא הסתבכויות רגשיות ואחרות. אנו מאחלים לך כי בעשור הקרוב תלמד גם מעט "להסתבך" עם הרגש וליצור מערכות יחסים אינטימיות ומהנות יותר.

nE,nA,S – אפאתי:

היכולת לקחת אחריות על חייך ולהתגבר על תחושת עייפות והיעדר תחושת מעורבות אמיתית, תוך עשייה והבעת רצון טוב ונכונות, מאפשרת לך לקחת חלק פעיל ומעורב בסביבתך ובחיי היומיום. אנו מאחלים לך כי בעשור הקרוב תמצא את הדרך לגלות את היופי המרגש בעולם ובכך מעורבותך תהיה יותר שלמה, מספקת ומעשירה.

nE,nA,P – האמורפי:

אתה זורם עם החיים, מקבל בשלווה כמעט סטואית את המתרחש ומאפשר ליקום לקחת אותך אל אשר ייקח. אתה נטול דאגות וטרדות יומיומיות אך האם אתה כאן, איתנו? אנו מאחלים לך כי בעשור הקרוב תלמד גם להכות שורשים, למצוא את המטרות והרצונות שלך, להתחבר אליהן ולהיות מסוגל לעמוד נגד הרוח הזורמת ולכוון את עצמך, בעצמך.


מאמרים נוספים בנושא גרפולוגיה >>

מיון והשמת כח אדם
ייעוץ בקבלת עובדים וקידומם
קורסים והרצאות
הכוונה מקצועית
אימון אישי באמצעות גרפולוגיה
ייעוץ אישי
ייעוץ זוגי גרפולוגי
סדנת זוגיות
חוות דעת משפטית
תנאים לבדיקה גרפולוגית
 

בנייה, עיצוב, קידום אתרים - גרפונט בע"מ