מאמרים על גרפולוגיה

מאמרים על גרפולוגיה

הודעהעל ידי אסתי טל » א' יוני 26, 2005 9:21 am

שלום ושבוע טוב. אשמח לקבל פרטים לגבי האגודה שאת מקימה. כמו כן מענין אותי לדעת האם יש באתר מקום לפרסום מאמרים-כתבתי כמה כאלה חשך השנים האחרונות-יש טעם לשלוח ??
תודה-אסתי טל.
אסתי טל

בשמחה...

הודעהעל ידי חנה קורן » ג' יוני 28, 2005 7:19 am

את מוזמנת לשלוח מאמרים....
בקשר לאגודה - בקרוב .... ממש בקרוב.
חנה קורן
Site Admin

מאמר

הודעהעל ידי אסתי טל » ג' יוני 28, 2005 5:15 pm

גרפולוגיה ורפואה???

תורת כתב היד היא תורה עתיקה. יש סוברים שכבר בימי התנ\"ך השתמשו מלכים בטקטיקות לחימה שונות על פי ניתוח כתב היד של יריבהם.

היום-רבים שימושי הגרפולוגיה:מעסיקים נעזרים בה ועל פי כתב היד משבצים עובדים,קיבוצים ומושבים מקבלים או דוחים תושבים על-פי איבחון

גרפולוגי.אלו שימושי גרפולוגיה נפוצים ומקובלים,אך-האם ניתן לאבחן מחלות על-פי כתב היד?? מסתבר שכן!!

משך שנים (כעשר שנים) בהן אני מנתחת כתבי יד העמקתי ובדקתי מכאובים ובעיות בריאות וגיליתי שכאבי ראש-למשל-רואים מאד ברור בכתב

היד.יותר מכך-אחד התנאים לאיבחון אותם אנו-הגרפולוגים מבקשים לדעת לפני איבחון הוא האם הכותב/ת סובל/ת ממחלה כרונית כלשהי:

זרימת דם לא תקינה יכולה למשל לגרום לרעידות בכתב היד-אם נדע שהכותב/ת סובל/ת מתעוקת לב או לחץ דם לא תקין נשייך לכך הרעידות.

אם נדע שהכותב/ת סובל/ת מקשיי נשימה-נדע שהמירווחים הגדולים בכתב ידו יכולים להיות תוצאה של בעיות הנשימה ולא של תכונת אופי

כלשהי. אם כך הם הדברים הרי שאפשר לבדוק סימני כתב (תמיד שילוב של מספר סימנים) ולבדוק מצוקה,מכאוב או לחילופין גם הריון אצל

הכותב/ת!!!

בכל כתב אותו איבחנתי בדקתי נושא זה של מכאובים ובעיות רפואיות-ציינתי בתחתית האיבחון את שראיתי וביקשתי שהכותב/ת יחזרו אלי

ויאשרו או ישללו את השערתי. התוצאות הדהימו גם אותי!

תוך כדי איבחון כתב יד מסוים ראיתי סימנים לכך שיש משהו בבטן של הכותבת. מכיון שהיא לא ציינה את גילה לא יכולתי לדעת האם מדובר

בהריון או חלילה בגידול ברחם. לאחר שאיבחנתי גם מצוקה ומשבר בכתב ידה -ביקשתי שתתקשר אלי ונלבן את הענין: בשיחת הטלפון שערכנו

הסתבר שאמנם האישה במשבר זמן רב משום שהבת שלה נסעה למזרח הרחוק ולא יצרה קשר זמן רב,תוך כדי זמן זה מצאו מיומה בביטנה

של הכותבת! התדהמה שלי מכך שראיתי באופן ברור גוש בביטנה של הכותבת (ששומרת איתי על קשר עד היום!) גרם לכך שבכל כתב

שאיבחנתי מאז אני בודקת מצוקות ובעיות בריאות.

היות שיש בבעלותי בית מרקחת - אספתי כתבי יד מלקוחות וערכתי השוואות בין כתבי יד של נבדקים לאחר בדיקת רופא ועם אבחנה

זהה: אנשים שסבלו מחום גבוה - בלט הדבר בכתב ידם , כמו גם שגיליתי שרבים מאלו שהגיעו עם אבחנת רופא של דלקת גרון - לחצו באזור

זהה באותיות מסוימות ויצרו סימן באזור הכואב!!

תחום גילוי מצוקות ומכאובים בכתב היד פחות ידוע ופחות מפותח משאר תחומי הגרפולוגיה.

משך עבודתי על כתבי יד שונים איבחנתי כאבי גרון כרוניים(ובהתאם לכך גם המלצתי שלא ללמוד הוראה) הבחנתי בכאבי גב ורגלים

הריונות ומיגרנות אך - חשוב מאוד לציין שאין הגרפולוגיה מטפלת ואין היא מהווה בשום אופן תחליף לרופא. ניתן בעזרת הגרפולוגיה לתת

כיוון, להפנות את תשומת הלב לאזור מסוים בגוף ומכאן להפנות ליעוץ רפואי ממוקד יותר. אז-אם תראו לבבות באותיות מסוימות יתכן

שהכותב מאוהב ( וטוב שכך!) אך היתכן גם שיש לו לחץ לבבי או תעוקת לב!!!

אסתי טל -גרפולוגית.
אסתי טל

חזור אל גרפולוגיה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים