הייתי מעוניינת לדעת...

הייתי מעוניינת לדעת...

הודעהעל ידי טל » ה' מאי 17, 2007 10:25 pm

שלום,
אני חברה חדשה פה ורציתי לומר ולשאול מספר דברים.
אני סטודנטית לאדריכלות בת 23, אני מתעניינת בגרפולוגיה כבר הרבה שנים (יש לי המון ספרים בנושא,אך נראה לי בלתי אפשרי ללמוד לבד...)
אני מאוד רוצה ללמוד את התחום, והשאלות שלי הן:
1.מדוע עלי לשלוח מכתב עם כתב ידי?
2.האם כל אחד יכול ללמוד גרפולוגיה?
3.האם מתקיימים קורסים בחודשים יולי/אוגוסט?
4.האם יש הנחה לסטודנטים...? :D

אודה לכם מאוד אם תוכלו לתת לי תשובות!

טל
טל

תשובות לשאלותייך

הודעהעל ידי רוויטלי » ה' מאי 24, 2007 2:17 pm

שלום טל
שמי רוויטל ואני גרפולוגית במכון של חנה קורן. אנסה לענות על שאלותייך -
ראשית, לא כל אחד רשאי להתקבל ללימודי גרפולוגיה במכון. יתקבלו ללימודים רק אנשים שימצאו מתאימים מבחינת רמת כישוריהם, רצינותם ואחריותם האישית שכן גרפולוגיה הינו תחום מורכב הדורש מקצועיות , זהירות, בגרות וכו'. חשוב לנו להכשיר אנשי מקצוע אחראיים שישתמשו בכלי זה בתבונה וב\"יראת קודש\" שכן העבודה היא מול קהל אנשים ויש לשקול כל דבר שנאמר בצורה אחראית.
ישנם מספיק שרלטנים ההורסים את תדמית המקצוע הזה וחבל. פה במכון נעשה מאמץ למנוע התפשטות התופעה.
זאת הסיבה שעל המועמדים ללימודים לשלוח את כתבי ידם בכדי שיעברו בידוק לשם התאמתם לעיסוק במקצוע הנדון. לא נרצה לתת את הכלי הזה בידי אנשים שאינם אחראיים להשתמש בו.
בעניין הקורסים -
כעת מתקיימים קורסים בכל רמות הלימוד (מתחילים, מתקדמים, משתלמים, סטאז') ואחרי החגים יפתחו קורסים חדשים.
את מוזמנת לשלוח פקס למכון הכתוב בכתב ידך והכולל את פרטייך האישיים , צייני כי את מעוניינת להרשם לקורס בכדי שיוכלו לבדוק את התאמתך ויחזרו אלייך בהקדם עם פרטים נוספים. מס' פקס - 04-8551181
אשמח לענות על שאלות נוספות. שיהיה לך המשך יום נפלא. :D
רוויטלי

תודה לרויטל ועוד שאלות קטנות....

הודעהעל ידי טל » א' מאי 27, 2007 10:02 pm

רויטל,תודה רבה על התגובה!
לגבי הקורסים: התקשרתי ואמרו שאם יהיה ביקוש יפתחו גם בחודשי החופש הגדול. אז מה באמת קורה עם זה? ואם לא אוכל ללמוד כרגע בקורסים, האם ניתן לשלוח כתב יד בכל זאת כדי לדעת אם אני מתאימה?
ושאלה נוספת,זה תחום שאני מאוד אוהבת,ואני מאוד חוששת אם תאמרו לי שאני לא מתאימה, כי זה משהו שכן ארצה ללמוד. אז אילו אופציות עוד יש? (קורסים רק כתחביב אולי....?)
טל

חזור אל גרפולוגיה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד